Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet valaki képét úgy...

Hogy lehet valaki képét úgy kirakni insta storyba, hogy a kép mögött látszódjon egy kicsit elhomályosítva az illető többi képe?

Figyelt kérdés
Mostanában sokan kiírják, hogy reply with *egy emoji*, and I'll post my favourite photo of your feed." És akkor válaszolsz a storyjára azzal az emojival, és kirakja a kedvenc képedet. De azt hogy kell, hogy úgy jelenjen meg, hogy a kép egy kisebb ablakban legyen, és mögötte látszódjón a többi? Ez csak iphone-on működik vagy valami?

2018. jan. 11. 13:48
 1/1 anonim válasza:
Hosszan rá kell nyomni arra a képre, amit kiválasztottál és utána le kell screen-elned a képernyőt. Az én telefonomon ( Huawei ascend p6 ) addig működik ez a folyamat, hogy rányomok hosszan a képre és azt ki is adja egy kisebb ablakba a többi kép pedig elmosódva látszódik mögötte, de nem tudom le screen-elni, mert az én telefonom a screen-elés több "gombnyomásból" áll és mivel a képet folyamatosan nyomni kell amíg le nem screen-eled nálam ez nem működik, de szerintem minden telefonon működik ez a funkció amelyikkel úgy lehet screenelni, hogy a telefon külsején kell megnyomni a gombot. Remélem hasznos a válasz :)
2018. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!