Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért megy el a wifi hajnali...

Miért megy el a wifi hajnali 1-kor?

Figyelt kérdés

Ez egy halál komoly kérdés. Minden nap pontban hajnali 1-kor megjelenik a felkiáltójel a wifi mellett, és ezáltal nem tölt be semmit. Tudom, a válaszok 80%-a az lesz, hogy "DÉMONOK" de esetleg valami értelmes válasz? :D

Esetleg a kiszolgáltató (telekom) szabályoz ezzel valamit? De annak nem sok értelme lenne. Fogalmam sincs mi ez, de kicsit idegesít, szóval megköszönném a válaszokat.



2018. jan. 12. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nézd meg a router naplójában hogy mit történt hajnali 1-kor
2018. jan. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet a szüleid így állitották be.
2018. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Windows ütemezések között is érdemes szétnézni.
2018. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fura lehet
2018. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Gondolkodtam hogy lehet szabályozni, de nem voltam benne biztos. (Szakértelem felsőfokon :D)
2018. jan. 12. 23:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Aludj inkább.
2018. jan. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Délután be szoktam aludni és este nem tudok :) de nem is ez a fontos a kérdés szempontjából.
2018. jan. 14. 21:49
 8/8 P.O.C. ***** válasza:
Régen volt olyan ADSL -nél, hogy 24 órás bontás. De úgy tudom hogy ez már megszűnt. A műszaki hiba meg nincs időhöz kötve. Ha a szolgáltató sem tud adni infót, kénytelen leszel felbérelni Fox Mulder -t és Dana Scully -t.
2018. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!