Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet kikerülni az IOS...

Nyarierik123 kérdése:

Hogy lehet kikerülni az IOS 100MB-os korlátozását app store-ban?

Figyelt kérdés

nagyon idegesít hogy van egy korlátlan telekom mobilnetem

de nem tudom semmire sem használni mert a hülye iphone wifit akar >:(.

előző telefonomon (huawei p8) simán tudtam letölteni bármit(az asphalt 8-at akarom leszedni) de iphone-on 100 MB felett semmit nem lehet leszedni,

tudom hogy azért hogy ne lehessen túl sok mindent letöltni a hogy a gyengébb netek ne fogyjanak le,

de, legalább annyit tehetett volna az apple hogy a felhasználó döntse el hogy mit tud letölteni(példát vehetnének az androidról!). szóval az a kérdésem hogy valahogy(egy kis trükk, vagy pc-vel csinálni valamit)ki lehet-e cselezni ezt a hülye korlátozást.


válaszokat előre köszönöm!



2018. jan. 12. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha neked Ifos kelett akkor együtt kell élned a korlátaival. Plussz a telefon lassításával.

[link]

2018. jan. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van rá működő bár kissé körülményes megoldás. Én nem mennék bele különösebben, mert androidos vagyok, de ha érdekel, szerintem megtalálod te is a megfelelő módszert. Ott van mindjárt az első.

[link]

2018. jan. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kosz a válaszokat
2018. jan. 13. 13:11
 4/4 A kérdező kommentje:

Próbáltam de nem jó,

Úgy látszik maradnom kell annál hogy elkönyörgöm apám telefonját, berakom a kártyám és megosztom a netet:)

Amúgy az Apple telefonjaiban miért van minden ilyen sz@rul megoldva??? PL: az autojavító (billentyűzet) néha még a helyes szavakat is kicseréli valami random hülyeségre, a vezérlőközpontban be lehet kapcsolni a WiFi-t és a Bluetooth-t de ki már nem csak a beállitásokban, meg PL. ez.

Nem tudom miért a 2. Legnagyobb gyártó amikor túl drága és elég sz@r telefonokat gyárt és a minőség sem a legjobb, az is csak régen volt fontos szerintük, ez a telefonom is már elhajlott, behorpadt. >:(

2018. jan. 16. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!