Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Elkuldodott a hangposta?

Amikor kicsorog a telefon, aztan kisipol, es lehet kuldeni hangpostat, akkor elmondtam benne a szoveget, es utana meg kellett nyomni a csillagot... es hogyha en megnyomtam a csillagot es utana rogton a letevő gombot, akkor el lett küldve vagy nem?

jan. 13. 02:41  Privát üzenet  

A válaszok

Elment.

Nem " elkuldodott ".

Hamár ilyen hülyén fogalmazol akkor is " elküldődött" lenne.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 13. 06:29 Privát üzenet

Nem kell küldeni semmit és nem is küldődik.

A hangposta nem a te telefonodon van és nem is a hívott fél telefonján.

Amikor a hívást felépíti a szolgáltató rendszere, és a hívott fél miatt hangpostára irányít, akkor rögzít egy hangfelvételt, amit a végén nem töröl ha csillag gombot nyomsz (ez a számítógépen nem vagyok robot bejelölő négyzet megfelelője). Régen nem volt ilyen, és a felhasználó fölöslegesen kapott hangüzenet foszlányokat, amint lerakja a hívó fél a telefont.

Szóval ha volt gombnyomás, akkor a rögzített üzenetről megy az értesítés a hívott félnek, aki majd be tud lépni és meghallgatni az üzenetet.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 13. 06:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom

# 3/3Időpont jan. 13. 07:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyha Ausztriaban leszek es Telekomos vagyok, akkor hogyha felhivnak engem es nem veszem fel nemet lesz a hangposta? Vagy tudni fogja barki is hogy ott vagyok?
MIt jelent az, hivott számhoz nem találhato hangposta?
Ha elküldök véletlenül valakinek telefonon egy hangpostát de utána rögtön kitörlöm akkor megkapja az illető?
Hogyan tudom kikapcsolni a hangposta átirányítást?
Telenornál, hogy kell bekapcsolni a hangpostát?
Hogyan lehet az androidos telefonokon a hangpostát végleg letiltani?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!