Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A3 2017 vélemén...

Samsung Galaxy A3 2017 vélemények?

Figyelt kérdés
Mindenképp olyan telefont szeretnék, ami 5 col alatt van. Iphone egyelőre kilőve. Z5 compactról váltanék, megérné? Elegem lett a Sony-ból. Zenére, messengerre, böngészni és pár (maximum 2-3) játékra kéne.

2018. jan. 13. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Olvasd el a fórumot:

[link]

2018. jan. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak ennyire használnád, akkor neked bōven elég lesz.
2018. jan. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz elég.

A 2GB RAM egy nagyon bosszantó dolog lesz, előjön ha futhatsz egy Chrome-t 4-5 TAB-al, hallgatsz zenét és közben megy a Messenger.Ilyenkor szépen újratölt mindent.

Tudom hogy most aztán nagyon utálod a Sony-t, de ezerszer inkább X Compact mint az az A3...

2018. jan. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ott csak a snapdragon 650 tart vissza...
2018. jan. 14. 14:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem A3 2017-em van, kompakt mérete miatt vettem. iPhone SE nem volt alternatíva (androidot kedvelem), az X Compact drága volt, ahhoz képest, amennyit én telefonra érdemesnek találok elkölteni. Zene, messenger és böngésző 1, esetleg 2 tabbal tud menni megfelelően, efölött már valóban van, hogy leállítja, amit le kell. Az én felhasználási "módomnak" elegendő ez is. Ha ez kevés neked vagy az ára másodlagos, akkor vedd meg a Sonyt (akár az X akár az XZ1 compactot), erősebbek mint az A3.
2018. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az X Compact nem tetszik, az XZ1 Compact még annyira se. Lemondok a Sonyról, így csak szenvedek. Veszek valami 5 colos hülyeséget és jó lesz az :D
2018. jan. 14. 19:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Várd meg az Xperia xa2-t
2018. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez még úgy ahogy kinézne valahogy, de a név kötelez :D

Az elődje is öngyilkosság, ettől se várnék mást. Jó lesz a Google Pixel.

2018. jan. 16. 20:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Nemtudom, nekem semmi bajom a Sonyval mostanában jó telefonokat csinálnak
2018. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!