Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs hangja a telefonom...

DaronHUN kérdése:

Miért nincs hangja a telefonomnak? A5 samsung

Figyelt kérdés
Samsung galaxy a5 2016 os telefonom van, most 1 éves,ma délütán néztem rajta videókat,stb volt hangja de most este már nem volt..Ha üzenetem van akkor van hangja, vagy ha kihangositom a telefonomat...A volume maxon van, próbálkoztam ki be kapcsolással,fülhalgatóval tökéletesen működik, miután kihúzom megint nem..Ha valaki tudna segíteni?

2018. jan. 13. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Több gondja is lehet. Ha szerencsés vagy, akkor csak szoftveres a hiba, de ha nem, akkor nagyon szívtad...
2018. jan. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hangszóró maga jó,mert az értesítési hangok megvannak, viszont egy youtube videón nincs hang...A szoftveres hibára azért nem gondolok mert nem is jött ki a napokban új frissítés és még nyáron kijött rá az android 7.0 azt eddig hibátlanul futtatta..A telefont nem törtem össze,víz sem mehetett bele szóval nem értem
2018. jan. 14. 00:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Mosgasd meg a csatlakozóba a fülest, vagy egy tűvel piszkáld meg . Lehet ott van kontakt hiba.
2018. jan. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a böngészőböl megnyitott youtube oldalon sincs hang?

És a zenelejátszonál?

2018. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmit nem csináltam vele,és másnap reggel már jó volt..
2018. jan. 20. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!