Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismertek olyan alkalmazást...

Ismertek olyan alkalmazást ios-re, amivel a youtube a háttérben tud működni?

Figyelt kérdés
Egész eddig a MusicTube volt nekem, de az utóbbi időben nem működik... ismer valaki valami más ingyenes alkalmazást erre a célra?

2018. jan. 14. 14:30
 1/7 Captain Logic ***** válasza:
Youtube red
2018. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy ez nem androidra / windows phonera van? Az app storeban nem találtam ilyen nevű alkalmazást
2018. jan. 14. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:
2018. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de nekem ingyenes kéne . 10$ baromi sok, a 3 hónap meg rövid idő. De azért köszi! Legalább már erről is tudok :)
2018. jan. 14. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:

tutuapp.vip



Megnyitod ezt a linket, letöltöd majd a beállításokban megbízhatóvá kell tenni. Ha ez meg van akkor megnyitod és rákeresel: youtube++

2018. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!!


Ha nem menne; [link]

2018. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Időközben találtam rendes App store-s alkalmazást is, de mindenkinek köszönöm, aki írt!


Akit érdekel: Evercast - Watch az app neve. Shojiro Hashimoto készítette. Nagyon jó alkalmazás, egy második youtube, tulajdonképpen.. Olyan beállítások is vannak rajta, amik a telefonos youtubeon nincsenek (pl. lejátszási sebesség), és a háttérben is fut. Be tudsz jelentkezni a youtubeodba (tudtommal teljesen biztonságos a dolog), kommentelhetsz, kommenteket olvashatsz és kedvelhetsz, lejátszási listáid vannak... Tényleg egy komplett youtube, csak ugye mivel ingyenes, elég sok hirdetés van benne (de amondó vagyok, ez kis ár azért, amit kapsz..). persze ha előfizetsz, erre nincs gondod.

2018. jan. 22. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!