Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-re le tudom valahogy...

Iphone 4-re le tudom valahogy tölteni a messengert, illetve a facebookot?

Figyelt kérdés
Telefonom az elmúlt napokban meghibásodott,és átmenetileg egy iphone 4-es telefonom van. Nos ezen Ios 7.1.2 van,és a messengerhez legalább IOS 8.0 kell. Igen,tudok olvasni,felfogtam. Van rá valami lehetőség,vagy csak a safarin keresztül tudom használni? Néztem videókat , de egyik sem vált be. Esetleg régebbi verziót le tudok tölteni,vagy van rá valami lehetőség hogy használjam a messengert? Igazából csak azért kéne mert így nemkapok értesítést hogyha írnak. Ha nem tudom letölteni semmiféleképpen,akkor azt be lehet állítani hogy jelezzen hogyha írnak safarin megnyitva?

2018. jan. 14. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha az előző telefonod is iPhone volt, volt rajta Messenger, és ugyanazzal az Apple ID-val vagy bejelentkezve ezen is, akkor ki kell hogy adja, hogy régebbi verzió letöltése, amikor le akarod tölteni.


Ha nem volt, akkor:


1) Ha van Mac-es géped, itunes alól töltsd le a messengert rá, majd ezután próbáld meg leszedni az iPhone-ra (a Mac-en is ugyanazt az Apple ID-t használd). Tudtommal Windowson iTunes alatt ez nem működik, mert nem lehet appokat letölteni rá, de egy próbát megér.


2) Ha van haverod akinek van messengere az iPhone telóján, kérd meg, hogy jelentkezzen be egy pillanatra az apple id-val a te telódon, töltse le a messengert, aztán jelentkezz vissza és ott lesz.

2018. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na de miért nem frissíted fel iOS 8-ra, és utána telepíted rá a Messengert???
2018. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert iPhone 4-en a 7.1.2 a legújabb iOS, nincs rá iOS 8. (első vagyok)
2018. jan. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak Windowsos gépem van,de azt már próbáltam. Ezelőtt csak androidos telóm volt,pont ezért írtam ki a kérdést. Van olyan ismerősöm,majd megkérem. Szóval jelentkezzen ki az icloudos fiókjával,és jelentkezzen be az enyémek,és úgy töltse le a messengert? Köszi a gyors választ amúgy.
2018. jan. 15. 07:35
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocs,bocs,bocs :D az én telómon lépjen be az ő fiókjával,és úgy töltsem le?
2018. jan. 15. 07:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán le tudod tölteni, csak előtte bővítsd a tárhelyet 2500 terabájtra.
2018. jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!