Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet beállítani hogy...

Hol lehet beállítani hogy híváskor látható legyen a telefonszámom és ne rejtett?

Figyelt kérdés
Tettem fel már kérdést de vagy flegmáztak vagy sajnos nem írtak. galaxy s8 készülékről van szó,rengeteg telefonom volt és tudom hol kell keresni az ilyent,de ennél az android verziónál sehol nem találom hol lehetne .
2018. jan. 15. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Beállítások/kapcsolatok/telefon láthatósága (Be)
2018. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ment a zöld.köszi
2018. jan. 15. 12:10
 3/5 A kérdező kommentje:
kipróbáltam de most se jelzi ki :O
2018. jan. 15. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is samsungom van, igaz A5 2017, de hátha nálad is így lehet beállítani.


Menj a névjegyekre/telefonra, majd menj ott a Beállításokra, majd Egyéb beállításokra és ott a Saját hívóazonosító megj.-re és ott be tudod állítani :D

2018. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Istenkirály vagy közi ment a zöld
2018. jan. 15. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!