Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet vissza állítani...

Márió18 kérdése:

Hogyan lehet vissza állítani egy olyan e-mail címet (Google e-mail) aminek a felhasználó nevére nem emlékszem?

Figyelt kérdés

De a jelszóra igen. Másodlagos e-mail-t nem adtam meg, sem telefonszámot.


Egy Samsung telefon (SM-J530F/DS) vásárlásakor adtam meg az e-mail címet, de tegnap a telefon böngészőjén keresztül töröltem a fiókot, de már nem engedte kijelentkezni a telefont, az értesítési sávon volt egy háromszög benne egy felkiáltó jel, és azt írta fiók belépés szükséges. A gyári beállítások vissza állítása után azt az e-mail-t kérte amit előtte használtam a telefonnal.



2018. jan. 15. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehet vissza állítani egy olyan e-mail címet ..."


Nem lehet.

2018. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lehet? És akkor a továbbiakban mit tudok tenni az érdekében, hogy normálisan tudjam használni a mobilkészülékemet? Mert amíg nem adom meg az e-mail cím-et nem tudok tovább lépni.
2018. jan. 15. 17:21
 3/3 anonim válasza:

Emlékszel az email címre?

Ha igem akkor az email fiódnál, jelszó/felhasználónév cseréje és az email küld a telefonszámra(amelyik az emailhoz kapcsolódik) küld egy kódot amit te bepötyöksz, és megváltoztatod a felhasználónevet/jelszót.

2018. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!