Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Férfi létemre IMÁDOM a fehér...

Férfi létemre IMÁDOM a fehér mobilokat, tableteket, fényképezőgépeket, fejhallgatókat - mindent! Mennyire kínos, ha ebben a fekete-szürke világban fehér kütyükkel mászkál egy férfi?

Figyelt kérdés
Már HA ciki egyáltalán...

2018. jan. 15. 17:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazi férfi nem teszi fel a kérdést, hanem megy és megveszi azt ami neki tetszik.
2018. jan. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a csupa nagybetűs "imádom", meg egy ilyen kérdést kiposztolni, hogy mennyire ciki az ízlésed sokkal cikibb, mint az, hogy neked mi tetszik. szerintem az is ciki, hogy ennyire elfogult vagy az eszközeid, tárgyaid iránt és ennyire meghatározza a létezésed, de hogy ennyire foglalkoztat, hogy mások mit gondolnak rólad, az sokkal cikibb.


de ha megfogadod a tanácsom és nem törődsz mások véleményével, hanem azt nézed, hogy neked mi tetszik, akkor az én véleményemmel se kell foglalkoznod...

,-DDD

2018. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, értelek, teljes mértékben, de korántsem olyan drasztikus - legalábbis nálam - a helyzet, mint ahogy túlképzelted. Annyira, hidd el, nem vészes, de ha valaki azt írta volna, hogy vérciki egy fehér mobil + fehér fejhallgató kombó sötét hajú férfin (és nem holmi huszonéves kisfiúcskán - ilyen korúaknak sok mindent elnéznek - még), akkor azért elgondolkoztam volna, mert hiába írod, te magad is jól tudod, hogy ENNYIRE kínosan senki - még te sem - szeretné érezni magát valaki. Csupán ennyiről van szó, nem többről. :)


De a fentiek olvasatában legyen, maradhat az imádott fehér! ;)

2018. jan. 19. 10:04
 14/17 anonim ***** válasza:

most komolyan. mi van akkor, ha valaki beírja ide, hogy szerinte ez vérciki? eladnád a telefonod, ami tetszik neked és vennél egy olyat, ami nem tetszik, csak mert valaki más szerint nem néz ki jól?

vad idegen, névtelen, arctalan emberek látatlanban mondanak súlytalan véleményt olyasmiről, amihez nekik semmi közük, te meg ez alapján határozod meg önmagad? ez tényleg vér ciki...

a te életed. ha neked tetszik valami, akkor használd! magadnak akarj megfelelni, ne másoknak! ezt a csordaszellemet még egy tininek se tudom megbocsátani, nemhogy egy (állítólag) felnőttnek.

2018. jan. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

A csordaszellem ellenzése - számomra - szimpatikus vonás, de...


"Te meg ez alapján határozod meg önmagad?"


Felejts már el engem a képletedből!


"A te életed. Ha neked tetszik valami, akkor használd! Magadnak akarj megfelelni, ne másoknak."


Azért felejts el, mert nem egy adott emberről, vagy annak ízléséről van szó!


Hanem kizárólag arról, hogy ellenszenvet/megvetést/undort vált-e ki az emberekből egy adott eszme/gondolat/tárgy/cselekedet/megamitakartok.


Nincs - most - ehhez semmiféle személynek, vagy XY ízlésének semmi köze. Csupán nem akarok megvető pillantásokat kapni.


Ha kiderült, hogy nem nézik ki az embert, akkor ezek után már édes mindegy az (amit te írtál), hogy kinek milyen az ízlésvilága (fehér, kék, zöld, vagy hupilila fejhallgató/phablet/karóra tetszik neki).

2018. jan. 20. 02:58
 16/17 anonim ***** válasza:
14 éves srác megkapta a nővére rózsaszín okostelefonját, jó, a tokot feketére cserélték. Vérciki volt a suliban, mindenki cikizte szegényt, pedig csak nem volt pénzük iPhone-ra! Bedobta a wc-be. Hát ennyit a csordaszellemről. Másik nem lesz neki, semmilyen, mert tüzelőre kell a pénz. Gazdag mocskok jót szórakoztak a rovására.
2018. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ha a fehér ciki lenne, akkor a világ legnagyobb informatikai hátterű divatcége, az Apple nem gyártana fehéret. de gyárt, úgyhogy nem ciki. egy időben Macbookot és iPodot is csak fehérben lehetett kapni. az iPhone fülhallgatója mindig fehér. korábban az iPodé már akkor is az volt, amikor még minden más gyártó feketével dolgozott. a fehér annyira ciki volt, hogy aztán más telefongyártók is elkezdték utánozni az Apple fehér fülhallgatóját, hogy kevésbé legyen ciki.
2018. jan. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!