Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet orvosolni az ios...

Hogyan lehet orvosolni az ios 11 problémáit?

Figyelt kérdés
Az ios 11 megjelenésekor frissítettem arra a 6s készülékemen. Rengeteg problémát okozott így nehezen, de visszatettem rá a 10.3.3-at. Most újból frissítettem azonban a régi szoftver visszatelepítése már meghiúsult. Telefonáláskor sokszor nem hallok semmit, sem kicsöngést sem a másim hangját, ma reggelre kikapcsolt az ébresztőm, ráadásul a mobil sokszor lefagy. Mit tudnék ezekkel kezdeni?

2018. jan. 16. 08:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Válthatnál Androidra.
2018. jan. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%

Én biztos hogy eldobnám jó messze, ha csak egyszer is nem tudnék például telefonálni.

Nagyon sok baj van velük, mindenütt azt lehet olvasni.

2 éves androidos van, kinából hozattam és még eddig semmi probléma nem volt vele. Igaz csak 50ezer volt.

2018. jan. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezelőtt Samsungjaim voltak, borzalmasan utálom miattuk az Androidot. A Huaweit sem próbálnám már ki.
2018. jan. 16. 09:22
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

Nem kellett volna feltenni.

De annyiranagyonmuszályvoltmindenkinekazonnal frissíteni ugye?

2018. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Nekem is 6s van,ios 11-gyel, de gyors, mint a villám. lefagyni eszébe se jut, a hívásokkal sincs probléma. Alaphelyzetbe állítás esetleg? Bár fogalmam sincs
2018. jan. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az új főverzió kiadásakor általában még pár hétig vissza lehet tenni a régit, de aztán az Apple bezárja ezt a kiskaput, nem engedi a régi szoftvert felrakni. Esetedben még meg lehetne próbálkozni a DFU módban történő szoftverezéssel (guglizz hozzá leírást), de az is lehet, hogy a hardvere hibás a készülékednek, nem a szoftvere.


Btw nekem is Samsungjaim voltak eddig, és mégis szeretem az Androidot. Mondjuk az is segít, ha nem valami alsókategóriás modellt hasonlítasz össze egy csúcskategóriás iPhone-nal. Általában ebből ered az "iPhone jobb" mítosz, hogy androidos készülékből van olcsóbb is, de az annyit is ér.

2018. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Wadmalac ***** válasza:

"Ezelőtt Samsungjaim voltak, borzalmasan utálom miattuk az Androidot."


Régen Trabantom volt, miatta borzalmasan utálom a benzint. Benzines autó xar, tudom ,mert volt egy Trabantom.

Na ez kábé ilyen.


Egyébként én is tartózkodtam a Samsungoktól, az S4 magasságában jellemző problémáik miatt, de minden cég tud fejlődni, az S6 és S7 már meggyőző volt, így nyugodt lélekkel vettem S8+-t.


Mindenesetre érdekes, hogy az androidot tudod utálni egyetlen típus régi emlékei alapján, de az Iphone-t nem, pedig most láthatóan azzal vagy olyan copásban, amilyen androidnál utoljára valamikor a 4.0 idejében, alsó-középkategóriás modelleknél volt.

És ugyebár azért azok nem kicsit voltak alacsonyabb árkategóriás bigyók.


Egy szónak is száz a vége, a márkahűségnek a mai mobilpiacon maximum szubjektív oka lehet, a készülékek, szoftverek megbízhatósága ezt stabilan semelyik gyártónál nem támasztja alá.

2018. jan. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget! Nem tehetek arról, hogy a jelek szerint 3 válaszolónak nem állt módjában apple terméket kipróbálni. Nekem volt “szerencsém” több androidos készülékhez is, nem csak LG-m volt és láttam ismerőseim kezében leépülni a most menő Huawei modelleket is. Borsos ára van az iPhone-nak, de fixen nem kell két évente cserélgetni, a szoftvert pedig majd javítják, de androidnál ez halottnak a csók. Nagyon lelkesítő látni ahogy az irigységtől segíteni sem tud a magyar ember. Gondolom ráadásul hímneműekről lehet szó.
2018. jan. 16. 21:35
 9/11 Wadmalac ***** válasza:

Ezzel nem tudok mit kezdeni, elfogult ember láthatóan mindenki mást elfogultnak lát, aki mást mond.

Örülj az almádnak, ami a fentiek szerint annyira jó, te magad állítod, hogy bármi gond van, az apple pillanatok alatt megoldja, hát, akkor rajta, várd ki a bugfixet.

2018. jan. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Garancia?! Bemész vele szervízbe és megmondod hogy folyamatosan lefagy.. Amúgy lehet hogy az aksi a hibás. (Nem tom olvastad-e a hírt ha nem akkor keress rá).
2018. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!