Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon lehet valahogy 17...

Androidon lehet valahogy 17 karakternel több számú pinkodot készíteni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 16. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme
2018. jan. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felesleges
2018. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egy füzetlapra.
2018. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha nekem nem felesleges? Hosszú jelszót szeretnék magamnak adni hogy minél kevesebbszer kapcsoljam be a telefont és másra is figyeljek ne csak erre. Jelenleg 16 karakterből ál de azt is beirom 5 másodperc alatt.
2018. jan. 16. 13:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva ülsz a lovon, itt veled van a baj és egy hosszú jelszó nem fog segíteni ebben. Függőségi problémád van, kérj segítséget szüloktől szakembertől
2018. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus tud ezen is segíteni.
2018. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Már tudom milyen kérdést fogsz rövidesen kiirni.

Elfelejtettem a jelszót tud valaki segiteni.

2018. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jelszót állíts be, ne pin -t. Az lehet hosszabb, bonyolultabb, beírni is tovább tart és talán hamar el is felejted. És ez meg is oldaná azt a problémát, hogy nem tudsz másra figyelni...
2018. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De azzal nincsen baj hogy nem tudok másra figyelni. Átlagos függő vagyok mint mások. Ugyan annyiszor használom a telefonom mint bárki más korom beli 18/F. De én még ennél is kevesebbszer szeretném. Ha tanórán ülök figyelek és egyszer se veszem elő. Ha szünet van és nincsen kivel beszélgetni pl akkor biztos hogy előveszem mint mindenki más. De valamiért úgy érzem hogy én ennél is kevesebbszer szeretném használni legalább is a nap folyamán. A jelszó jó ötlet köszi
2018. jan. 17. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!