Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell meg csinálni?

Hogyan kell meg csinálni?

Figyelt kérdés

sziasztok találtam ma egy telefont és minta volt rajta

feloldani ugye nem tudtam így újra kalibráltam a telot vagy hogy kell mondani...

és így kéri aszt a telo számot vagy felhasználó nevet és jelszót ami az eszközön volt és úgy lehet el indítani a telot enyémet hiába írom be úgy nem indul el valahogyan meg lehet csinálni ?


2018. jan. 16. 20:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy sikerült az újra kalibrálás ez után jött a probléma
2018. jan. 16. 20:29
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

és így kéri aszt a telo számot vagy felhasználó nevet és jelszót ami az eszközön volt és úgy lehet el indítani a telot


Ezt a telefon előző tulajdonosától fogod tudni megkérdezni. És akkor vissza is fogod tudni adni neki.

2018. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
27%
ha újratelepítetted működnie kell nekem is a huavei p8 omon működött meg tudtam változtatni a felhasználónevet meg a jelszót.
2018. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
de a simkártyát először ki kell venni ha úgy se megy akkor nem tudon
2018. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
így kell ezt csinálni...:D de ha a te telefonodat hagynád el, és nem adná vissza senki, fel lennél háborodva :D
2018. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kukásoknál dolgozom kukás autón vagyok nem 1 telot hoztam már haza ha ki dobja az illető a kukába nyilván nem fogja keresni inkább a kérdésre válaszoljunk emberek
2018. jan. 16. 20:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Balfax vagy.

Ha pl valakit kiraboltak vagy kinyírtak és eldobták a telefont, megtalálnak hamar, és akkor nem lesz telefonra gondod.


Én egyszer úgy jártam, hogy egy környékbeli srác ugyanígy hozott egy telót, hogy ki kellene nyitni. Mikor kész volt, sim be, kipróbál, jó.

Hajnal 3-kor rámtörték az ajtót. Nem képletesen, hanem valóságosan. Bevittek, azt se mondták hogy fapapucs, csak a szokásos sablon - Joga van hallgatni ...- nótát.

Egy kis előzetest követően - ez is szó szerint, nem az előjátékot, hanem a rendőrségi fogdát jelenti - a kihallgatáson sok kiabálást követően - nem én voltam aki ordítozott - kiderült hogy mi a helyzet.

A telefon tulajdonosa a rendőrségen azt jelentette, hogy kirabolták, elvették a mobilját.

Erre eléggé ugranak, így néhány óra alatt kiderült hol a teló és ki vagyok én, házhoz jöttek.

Amikor elmondhattam végre a mondókám, összeállt a valódi kép.

A teló eredeti tulaja a tóparton a kocsi tetejére tette a mobilt, aztán elfelejtette, így az hazafelé leesett.

Hazaért és az akkor még drága darab elvesztésén keseregve kitalálta hogy a yardnak beeteti hogy kirabolták.

A másik srác meg ezzel egyidőben megtalálta és nálam kötött ki vele.

A többit ismeritek.

Én jól jártam, mert a kérdéses időre volt alibim meg tanúim.

Ha te véletlenül nem járnál ilyen jól, ne csodálkozz.

2018. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ember mondom a kukába volt a telo mit nem èrtesz ezen meg hogy jön ide a rendőrsèg ? Ha nem tudsz választ adni ne is irj
2018. jan. 16. 21:27
 9/11 anonim ***** válasza:

erre a kérdésre nincs válasz, az a telefon nem a tiéd. ha használni akarod, akkor intézd el te magad, itt senki nem fog neked abban segíteni, hogy hogyan tegyél használhatóvá egy lopott telefont. :D


az, hogy a kukában volt vagy máshol, senkit nem fog érdekelni, a rendőrt sem.

egyébként én is tudok egy hasonló sztorit, ott ugyan nem lett fogda belőle. ismerősöm pasija vett egy telefont neki, használta ő is mit sem sejtve 1 hónapig, majd egyszer csak ott is feltűnt a rendőrség, telefont lefoglalták természetesen, az volt a szerencse, hogy pasija tudta tovább irányítani őket ahhoz, akitől vette...:D


te ezt nem tudod majd megtenni, szóval sok sikert :D

2018. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hogy lehetnek ilyen értelmi fogyatékosok a földön -.- hagyunk látom ez neked túl sok lesz ne hogy meg erőltesd magad
2018. jan. 17. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!