Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segitene valaki? Neten elakart...

Szava janika kérdése:

Segitene valaki? Neten elakartam cserelni a telefonom! Megis egyeztem egy emberkevel h 1 napon egy idoben feladjuk egymasnak a megadot keszuleket ugyis volt de en egy ures dobozt kaptam a telefon helyett ijenkor mia teendo!?

Figyelt kérdés
2018. jan. 17. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Ez komoly? Vedd fel vele a kapcsolatot és kérdezd meg.Ha ő bele tette a telot a dobozba akkor a postán kavarták el.

Hát nem biztos,hogy meg lesz :(

2018. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Te nagyon hulye vagy. Meg is erdemled, ezt mar b..szhatod
2018. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Ekkora butaságot, mint postán cserélni.., de "ijenkor" mi a teendő? :D


Először nézd meg a szállítási papírokat, hogy mennyi a csomag tömege feladáskor.Majd mérd meg most.

Ezzel megtudod azt, hogy a feladó a hunyó vagy a posta.


Mind a kettő esetben rákérdezés, majd rendőrség, mert csak rizsát kapsz mindenkitől bár lehet tőlük is...

2018. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azota elsem erem az emberket akivel csereltem nem reagal semire sztem szandekos volt!
2018. jan. 17. 17:00
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Remélem te is üres dobozt küldtél.


Komoly ember nem csinál ilyen cserét (söt, ha nem megbízható a tag akkor nem is utal elöre). Te meg ebböl majd megtanulod.

2018. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem wn a telefont kuldtem o kuldott mast!!!

Rendorsegen ijenkor tudnak valamit csinalni?


Vagy nem birom bizonyitani h ois telefont kuldot vagy nem?!! Mert o is mondhatja azt h azt kuldte kozben meg mast!es ensem tudom bizonyitani h csak papir volt bene!! Mert atvetem alairtam es ezel bizonyitom h a csomag megerkezett! Nem tudom ijenkor mivan!

2018. jan. 17. 17:07
 7/13 anonim ***** válasza:
semmi értelme tovább foglalkozni vele. a rendőrök úgysem fognak vele foglalkozni. gondolom a címe sincs meg, mert postán maradóra kérte, ha volt egy kis esze...:D
2018. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Akkor szoval fogjam fel tanulopenznek?


Hanteszek feljelentest meg nekem plusz koltseg es lehet semi ertelme nem lenne!!!

2018. jan. 17. 17:24
 9/13 anonim ***** válasza:
feljelentést tehetsz, ingyen van. de csak egyel több papírmunka. próbálkozni lehet.
2018. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bizonyos összeg alatt a rendőrség nem csinál semmit.Sajnos nincs bizonyítékod,hogy üres dobozt vettél át. Habár az előttem szóló jól írta a mérlegelés,de erre se idő,se lehetőség nincs.Meg aztán mi van ,ha bele rak egy régi öreg vacak telot akkor a súly is meg van.Szóval fogadd el át lettél vágva.Ez tuti megmarad benned és soha nem fognak ezekután átcseszni. Sajnos ára volt :(
2018. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!