Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet még lentebb venni...

Hogy lehet még lentebb venni a telefon kijelzőjét? Samsung

Figyelt kérdés
Teljesen le van véve de éjszaka nagyon világos így is és már fáj tőle a szemem.

2018. jan. 17. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:

hasonló bajom vam huaweien


én a lower brightness appot használom


a fényerőt igazából nem csökkenti, a színeket sötétíti, de legalább root nélkül megy

2018. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én a Blue Light Filtert ajánlom. Kiszűri a kék fényt így kevésbé károsítja a szemet. Sokkal sötétebbnek érződik így a képernyő
2018. jan. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fényerőt rootal lehet csak lejebb venni, de nem biztos hogy jó ötlet, mert talán nem hiába nem lehet lejjebb venni. Azt tudod tenni amit már írtak. Egy alkalmazással elsötétíted.
2018. jan. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdező: Ha kikapcsolod az automatikus fényerőállítást, akkor a minimum fényerő jóval gyengébb lesz, nekem már alig dereng.


#1: AMOLED kijelző esetén nincs olyan, hogy külön fényerő meg színek, minden szubpixel külön fényforrás, ami 0-tól max fényességig egyedileg vezérelhető.


#2: Az újabb Samsungokban (S6-tól fölfelé) alapból van kékfény szűrő is.


#3: Nincs semmi különösebb oka annak, hogy nem lehet lejjebb venni a fényerőt. Csak annyi, hogy ha engedik, hogy nagyon lehúzd, akkor pl. világos helyen egyáltalán nem látod a kijelzőt, és nem tudod visszacsinálni :)

2018. jan. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 Tapasztalatból írtam. Az előző telefonom kijelzője enyhén elkezdett villogni ha így lehúztam külső programmal. Nem nagyon, de azért mégis zavart.


A legtöbb mai jobb telefonon le lehet annyira húzni, hogy világos helyen ne lehessen látni.

2018. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy J5-öm van.
2018. jan. 18. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!