Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok emelt díjas...

Miért nem tudok emelt díjas sms küldeni?

Figyelt kérdés

Üdv! Arról lenne szó, hogy amikor emelt díjas sms-t szeretnék küldeni azt írja, hogy Nem sikerült elküldeni, próbálkozzon újra. Hogy tudnám ezt aktiválni?

Vagy hogy tudom azt megcsinálni, hogy véletlen rámentem arra, hogy egy számra soha többet nem tudok sms-t küldeni, ezt szeretném vissza állitani? Valahogy lehetséges?

Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni.



#emeltdíjas sms #letiltás visszaállitása
2018. jan. 18. 16:49
 1/1 anonim válasza:

Szolgáltatói weboldalon lehet letiltva ez a szolgáltatás. Nekem is le van, mert vannak olyan vírusok, amik direkt azzal csinálnak horribilis számlát, hogy megszerzik a telefonszámodat és egymás után küldik az emelt sms-eket.


A kártyás telefon eseten nem biztos, hogy fogsz tudni emelt sms-t küldeni, de ezesetben is érdemes a szolgáltatói veboldaladra belépni és megnézni, hogy van-e ilyen opció.

2018. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!