Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilike X1-es alap telefont...

Ilike X1-es alap telefont hogy lehet rootolni?

Figyelt kérdés
Milyen program kell hozzá? Előre is köszönöm!

2018. jan. 19. 08:22
 1/7 Trevor. ***** válasza:
52%
Bootloader nyitás, custom rom telepítés, SuperSU vagy Magisk flash. Ha ezt nem érted, ne kezdj neki. Az már régen rossz, ha programmal akarod.
2018. jan. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Wadmalac ***** válasza:
65%

Ha csináltál volna már ilyet, fellistáztad volna a kérdéshez a teló pontos típusát, most rajta lévő rom, kernel verziószámát, build számot stb.

Nulla tapasztalattal ilyennek nekiállni nem túl biztonságos.

Első mobilmókolásom előtt hetekig olvastam minden idevágó dolgot (főleg XDA developers oldalán), mire annyira képben voltam, hogy neki mertem kezdeni.

És minden telótípus esetén majdnem nulláról kell újra kezdeni az egészet, csak a műveletekben lehet kis rutint szerezni, maga az eljárás nem hogy típusonként, de még típuson belül android verziónként rohadtul eltérő lehet.


Én azt mondom, ne.

Egyáltalán miért akarod rootolni?

Jó lenne tudni.

Mert sokan óriási tévedésben vannak arról, egyáltalán mire jóa root.

2018. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a "magyaros stílusú" válaszokat! Válaszoltatok ugyan, de hihetetlen lekezelő arroganciával, amit semmi nem indokolt. Csak egy egyszerű konkrét választ vártam volna attól, aki tudja a megoldást, erre válaszolt két féltudású tudálékos... Na pont az ehhez hasonló "magyaros" dolgok miatt élek tizenegy éve másik országban.
2018. jan. 20. 03:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Visszatérve a telefonra, már nem egyszer csináltam ilyet, de a needrom-on nincs hozzá custom rom, a supersu meg nem megy fel a gyárira. Szóval a kérdés még nyitott, de most csak olyan írjon aki tudja hogy kell ennél az olcsó telefonnál. Előre is köszönöm!
2018. jan. 20. 03:35
 5/7 A kérdező kommentje:
De hogy ne maradjak adós a részletekkel, azért szeretném rootolni, mert a gyermekem nagyon szeret játszani egy népszerű lovacskás játékkal, de az ingyenes verzió játék közben teljes oldalas reklámokat dob fel. Ennek megállítására szeretném telepíteni az Adaway-t, amihez root jog kell. A reklámmentes játékot pedig azért nem veszem meg, mert szerintem nem ér meg 60euro-t.
2018. jan. 20. 03:40
 6/7 Wadmalac ***** válasza:
46%

"Köszi a "magyaros stílusú" válaszokat! Válaszoltatok ugyan, de hihetetlen lekezelő arroganciával, amit semmi nem indokolt."

Nulla arrogancia volt, csak az egód érezteti ezt veled. Abból kéne visszavenni.


"Csak egy egyszerű konkrét választ vártam volna attól, aki tudja a megoldást,"

És ezt úgy tetted fel, mint egy totál laikus, aki most hallott először rootról. Mint írtam, szovtver, hardver verzió adatok? Enélkül csak olyan kérdez, aki totál analfabéta a teló mókoláshoz. Persze, hogy annak megfelelő válaszokat kapsz.


"erre válaszolt két féltudású tudálékos..."

Mondja az, aki annyit nem tud, mi alapvetően szükséges egy rootolási módszer megadásához.



Ha nem tört volna le a kezed attól, hogy a kérdésed kifejtésében kiírod, mire és miért kell a root, illetve adsz infót, milyen szintű ismeret kell, olyan választ kaptál volna. Persze egyszerűbb utólag köpködni, mint normálisan kérdezni, hogy az ember tudja is, milyen válasz kell.


"Na pont az ehhez hasonló "magyaros" dolgok miatt élek tizenegy éve másik országban."

Na pont az ilyen rohadtmagyarok általánosító korlátoltakra nincs is egy grammra sem szükség az országban.


Egyébként ez a telefon egy olyan harmadrendű olcsó jószág, hogy a kutya nem foglalkozik a hackelésével.

Érdemes származásra, hardverre hasonló (azonos CPU pl.) egyéb, kicsit felkapottabb kínai márkák root módszereivel kísérletezni, valamelyik vinni fogja.


Amúgy meg, a játék ingyenes reklámmentes verziója tutira leszedhető (kicsomagolt obb mappás vagy más módon hackelt kivtelben) valahonnan, én tutira azt nézném először, nem rootot kergetnék.

2018. jan. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az IRoot nevű Szoftvert ajánlom, valamint a KingRoot-ot.. :)
2018. nov. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!