Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6s -t vettem használtan?

Kérdező95 kérdése:

IPhone 6s -t vettem használtan?

Figyelt kérdés
Vettem használtan egy iPhone 6s-t számlával amin a telefonom Imei azonosítója van. Előttem lett gyáribeállitasra téve, én regisztráltak a dolgait a touch ID-t is, viszont tegnap este jelezte a telefon hogy beléptek a telefonomba arról a helyről ahonnan vettem. Nem volt még soha iphonom nem tudom mi következik/teendő?

2018. jan. 19. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
iCloudból ki lett lépve? Ha nem akkor keresd meg az előzö tulajt és mondd neki lépjen ki! Nehogy a végén letiltja!
2018. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

Csak tudnám minek vesztek használt iPhone-t, legnagyobb hackelés esély a világon. Soha nem fogsz tudni 100% -osan megszabadulni az előző tulajtól, ha ő ért hozzá és nem akarja.


Rá lehet keresni, hogy mennyi lopott adat es fénykép kering már a neten az ilyenek miatt.

2018. jan. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Állat a buli :D


Ezerszer el lett mondva nem érdemes használtan újabb okostelefont venni, akár ios akár android, beleértve egy Samsung s7 vagy s8-at is.


Inkább ha kevesebb pénzed van vegyél valamit csak újat, így biztos te vagy az első tulaj.


És akkor mikor hazaviszed nem jön a sz@@pás.

2018. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Bizony , hamarabb érdemes használtan egy büdös zoknit megvenni , mint telefont.

Biztos vagyok hogy annyi pénzért nagyon jó telefont tudtál volna venni újabbnál újabbakat.

2018. jan. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök az első válasznak, a saját icloudomba léptem bele, de még mindig azt szeretném tudni az általam regisztrált Apple IDbe hogyan tudott belépni
2018. jan. 19. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!