Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonra melyik a legjobb...

Iphonra melyik a legjobb ingyenes offline módban is működő navigáció? Jelenleg here we go-t használok, és nem vagyok vele megelégedve.

Figyelt kérdés

2018. jan. 20. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor használj mást.

A legjobb jelző szubjektív, ami nekem tetszik, az lehet hogy neked nem.

Próbáld ki ezt:

[link]

2018. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is Here-t használok, és szeretem. Szóval a legjobb, az valóban relatív.



Viszont nem véletlen szerepel a Here az összes tesztben elég magasan, mivel ha offline kell és ingyenes, akkor nem nagyon van másik altenatíva, ami ilyen képességekkel bír, a legtöbb jó navi offline képességei vagy korlátozottak vagy fizetősek.

2018. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Németországból utaztam haza Magyarországra. Be volt szépen állítva az útvonal, azután magától felülírta, és elintézett nekem egy kb 1,5 órás prágai külvárosnézést... Nem az első eset volt, nem használom ezt tovább, le is töröltem.
2018. jan. 20. 20:12
 4/8 anonim ***** válasza:

😁😁 Legalább nem az Alpokbanvitt fel...

Google maps, lehet offline is használni. És figyelni a táblákat, hogy azért nagyjából jó irányba megyünk e 😁

2018. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy fővárosban melyik táblát nézzem okoska? Amikor először jártam ott, és azt se tudtam h merre menjek, meg hogy merre tartok... Letöltöttem a waze navigációt, hátha ezzel több sikerem lesz. Értelmes hozzászólásokat köszönöm szépen!
2018. jan. 22. 10:27
 6/8 anonim ***** válasza:
És ha Moszkva fele visz akkor arra mész? Pff... okoska
2018. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Morzsi007 ***** válasza:
Gmaps-offline
2020. nov. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De most tényleg...

Akit navi ennyire tud szivatni, az meg is érdemli. 😄

2020. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!