Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a mobil, csak...

Nem kapcsol be a mobil, csak a logó villog egyfolytában, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Adódott a helyzet, hogy öreg, 4 évet megélt készülékem tegnap óta nem kapcsol be, éjszakára kikapcsoltam, de reggel már nem jött vissza. Nem volt már fényes állapotban, de működött.


Ha töltőre teszem, érzékeli, mutatja a töltöttség szintjét és a LED-ek is világítanak, de ha be akarom kapcsolni, csak bejön a logó, villan egyet, és kezdi elölről, tovább nem megy (órákig vártam, de csak az a nyamvadt villogott, amit itt látni 4:30-tól [link] Kipróbáltam azokat, amit írtak régebben mások, megnyomtam a halkítót és a bekapcsolót, de ugyanaz történt, semmi visszaállítós dolog vagy egyéb nem jött be.


Lehet valamit kezdeni még vele? Érdemes ennyi idősen szervizbe vinni, ha semmi se válik be?


2018. jan. 22. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kicserélheted, hiába kinlódsz már vele.
2018. jan. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sikerült behozni, törölni kellett a szoftvert és újra rakni, valami hiba került bele, azért nem ment tovább.


Annyira nem érdekes, hogy újat vegyek helyette, ezt már 4 éve napi 16 órában nyúzom, de amúgy rendesen működik, csak az aksi gyenge benne. Van egy pár hónapos iPhone-om, amit igyekszem kímélni, azért se váltam meg ettől a kis 40 ezres LG-től még, egyetemen jó arra, hogy hangfelvételt csináljak az óráról, ha nincs kedvem körmölni már hajnali 8-kor, meg ezzel fotózom végig a táblát/kivetítőt, mások jegyzetét, stb. Ilyenekre még tökéletesen megfelel, azért kerestem valami megoldást, nem akartam kidobni.

2018. jan. 23. 04:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!