Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ad nagyobb védelmet, avagy...

Mi ad nagyobb védelmet, avagy melyik a lényegesebb védelem egy okostelefonnak, ha vigyázni akarunk rá? Tok vagy védőfólia?

Figyelt kérdés
Sajnos előfordul hogy egyszer-egyszer elejtem véletlenül. Egyébként egy iPhone SE a készülék. Kell a tok és a fólia is, vagy elég az egyik, ha meg akarjuk óvni a szép állapotát? És szerintetek melyik a lényegesebb?

2018. jan. 22. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő. Elöl üvegfólia, és van olyan tok, ami az oldalát és a hátlapot védi, így teljesen körbe van védve.
2018. jan. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vigyázni kell rá, ez a titok.

Ha zsebre rakod akkor semmi más ne legyen a zsebedben ami megkarcolhatná illetve ne ejtsd le.



Olyan szép az a telefon, ne rondítsd el.

Sokaknak van több százezres gyönyörű telefonjuk és az ezer forintos tokot kell nézni rajta. Nem ezért dolgoztak annyit a designerek az Applenel :D



Egyébként szerintem vagy fólia, vagy mindkettő. Csak a toknak nem sok értelme van, csak akkor ha sík felületre ejted le.

2018. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem sík felületre esik le, akkor majdnem hogy mindegy, hogy van-e rajta fólia, elől is zárható tok kell. A Sonynak most van olyan tokja, ami elől egy plexi lap és ráhajtva is tudod a képernyőt kezelni.
2018. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fóliát a karcok miatt írtam, természetesen a töréstől nem védi.
2018. jan. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kettő külön dolog.


A fólia a kijelzőt védi, a tok pedig a telefon "házát".

Bár szerintem 3-al több IQ-val nem nehéz kitalálni hogy mindkettő roppant hasznos...

2018. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Több IQ-val meg ki lehet azt is találni, hogy a fóliának semmi értelme nincsen, marketing fogás, már legtöbb telefon karcálló kijelzővédelemmel rendelkezik, másrészt van amire nem is lehet fóliát rakni.
2018. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Edzett üveg, ami az egész előlapot fedi, ütésálló tok a hátlapra és oldalakra, lehetőleg olyan, ami vastagabb, mint a kamera lencséjénem kitüremkedése, illetve az előlap síkján túlnyúlik kifelé.
2018. jan. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!