Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenortól vettem két éve egy...

Apafej71 kérdése:

Telenortól vettem két éve egy iPhone 5S-t, két év garival, féléve tönkrement az akksija, a gariidő lejárta előtt visszavittem, két hét múlva kaptam egy zsír újat, de azt mondták, hogy erre már nincs gari, hiába új. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

#mobil #garancia #iPhone #garanciaidő #mobilttelefon
2018. jan. 22. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Simán csak így működik. :)

Ha Apple boltban veszel telefont és ott cserélik ki sem indul újra a gari.

2018. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért nem? Teljesen új termék. Minden másban újraindul, csak az Almában nem?
2018. jan. 22. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

"Minden másban újraindul"

Másban sem.

2018. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha újraindulna, akkor mindenki kb. gari lejárta elöl elvinné azzal, hogy "gyengélkedik az akksi, kéne egy új telefon", és kapna...azért ennyire nem jófej semelyik gyártó sem...
2018. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát de! Például tévénél, mosógépnél, stb. igen. Legalábbis a kicserélt alkatrész esetében igen, annyival meghosszabbodik a garanciális időszak.
2018. jan. 22. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél normális telefont. Az nem oké hogy ilyen hamar tönkre megy az akksi. Nekem két éves a telefon és még jó az akksi benne. A tableten pedig elmúlt két éves és az is tökéletes. Kínából hozattam.
2018. jan. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Legalábbis a kicserélt alkatrész esetében igen, annyival meghosszabbodik a garanciális időszak"


Ja, semmi sem kötelezi ilyenre. Tehát ez plusz dolog ha ilyen történik, nem várhatod el.

Kb mint felvenni a stoppost az út szélén.

2018. jan. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezek téves kommentek, de azért köszönöm.
2018. febr. 4. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!