Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok ajánlani takarító...

Cikicakk kérdése:

Tudtok ajánlani takarító programot Navon gyártmányú telefonra?

Figyelt kérdés
Tavaly Júniusban kaptam ezt a telefont.62 évesen már nehéz az új dolgokat megérteni.Ajánlották,hogy tegyek rá takarító programot,de azt nem mondták hogy melyiket.A Play áruházban nagyon sok van,de én nem tudok angolul.Olyat szeretnék,ami a reklám szemetet,és a felesleges fájlokat is törli,de a kukát is kiüríti ha az tele van.Ti melyiket javasoljátok.Többet nem tudok a telefonról,adatot,csak azt,hogy navon.
2018. jan. 22. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen szeretnél, akkor a legkorrektebb takarító az SD Maid, minden szempontból. A használatát természetesen ennek is el kell sajátítani, de van egy összegző nézete.

Viszont általánosságban az android elég jól menedzseli saját magát, ha nem használsz "takarító appot", a világ nem dől össze, esetleg ha elfogy a tárhely a készüléken és érdemes kiganajozni.

2018. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is az "SD Maid" -et tudom ajánlani.


A takarítást nem kell androidon napi rendszerességgel elvégeznie. Bőven elég, ha csak akkor teszi ezt, ha már elég sok lehet az ideiglenesen letöltött szemetek mennyisége. Persze ezt az SD Maid használata során fogja csak kitapasztalni és az ön használati szokásaihoz kellessz majd a takarítást is igazítania.

2018. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Tárhelyen a Gyorsítótárazott adatokat azt törölhered minden nap.
2018. jan. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
Szintén egyedül az SD Maid-et ajánlom. Időnként futtatva törli a felesleget, egyébként nem igényel erőforrást -szemben az átalános takarító appokkal, melyek a háttérben állandóan futva nehezítik az oprendszer dolgát.
2018. jan. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek a háttérben futó "takarító" appok tényleg ordas nagy kamuk, nem is értem, miért használják őket sokan. A Navon amúgy messze alultervezett, lassú telefonokat gyárt, amiken semmiféle app nem segít.
2018. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!