Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon jobb?

Melyik telefon jobb?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S8+ vagy Huawei Mate 10 Pro?


Melyiket ajánljátok? Érdemes a 6 GB ramos Huaweit venni vagy a 4 is elég?

Legalább 3 évre venné telefont. Kérlek segítsetek, hogy melyiket érné meg. Esetleg személyes tapasztalat van-e valakinek.

Napi telefonálás, sms, messenger, facebook, waze, insta, jegyezetek, spotify futna rajta leginkább.

Előre is köszönöm a véleményeket.


2018. jan. 22. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő kiváló telefon, de érdemes lenne ránézni a Honor V10-re. Teljesítményre közelít a Mate 10 prohoz, de SOKKAL olcsóbb.
2018. jan. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem S8-am van,már több mint fel éve.

Apának meg a P10

Mindkettő nagyon jo

Bár én inkább Samsung párti vagyok

A Samsungnak tovább bírja az akkumulátora.

Ha van valami kérdésed bármelyikről,írj es szívesen válaszolok. :)

2018. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát s8+ és M10P közül bizony nem a samsungnak bírja jobban az akkuja.. Én a M10P-t mondanám, a 6 giga ramot nagyon megérzed, mellé jön egy 128-as tárhely meg egy 4000-es akku jelenleg (szerintem) piacvezető kamerával. (jó, jó, ájfoniksznek jobb, de az 400k). Nézz összehasonlító videókat, mi nem tudunk helyetted dönteni.
2018. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És Note8?
2018. febr. 1. 23:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Honor V10-et már megnézted? Lehet tetszeni fog.
2018. febr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, nem tűnik rossznak. Csak a kérdés, hogy ezek közül melyik fog menni 3-4 évig?
2018. febr. 2. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem S8+ van és semmiben nem tudok belekötni.Az aksija brutál jó...ezek a telefonok simán kibírnak még több évet is.
2018. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Akitnemlátnáleste válasza:
Vettél már?
2018. febr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!