Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Grand Prime...

Samsung Galaxy Grand Prime vagy Samsung Galaxy Core Prime? Melyik a jobb telefon?

Figyelt kérdés
Kérlek más telefont ne ajánljatok. Ez a 2 típust valamelyikét szeretném vásárolni. Használtan.

2018. jan. 24. 14:36
 1/4 anonim válasza:
Grand Prime. Core Prime-t megbántam. Nem tartott másfél évnél tovább:D.
2018. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyit kérnek értük?
2018. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Kérlek... Ne! Ennyi éves telefonokat akarsz most venni, amik még új állapotukban is rettentően lassúak? Akkor vajon milyen lehet használtam? Mennyiért adják? 100Ft? Ajánlom hogyha nagyon Samsungot akarsz, vegyél egy új J3 (2016)-ost, szerintem jobban jársz vele.
2018. jan. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Holloricsikerdezo válasza:
Samsung Galaxy Core Prime 2014 Óta Megvan Remekül Megy Minden rajta!tökéletes! Ezt Válaszd!
2018. júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!