Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Készülékvédő fóliát lehet...

Norry kérdése:

Készülékvédő fóliát lehet tisztítani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy az üvegvédő fólia (belső ragadós része) lehet szappanos vízzel mosni, mert én úgy hallottam hogy lehet, csak félek hogy utána nem fog ragadni

2018. jan. 24. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Már minek akarnád lemosni?

Az üvegvédő fólia egyszer használatos dolog, felrakod és ott marad, amíg tönkre nem megy. Max a tapicskolt felét kell tisztítani, azt ugyanúgy lehet, mint magát a telefonkijelzőt. Puha ronggyal, karcmentesen.

2018. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én egyszer kipróbáltam, tapad ugyan még egy kicsit utána, de nyilvánvalóan ha lemosod a ragasztóréteget szappannal, akkor pusztán a vákuum nem fogja meg.


ahogy első írja, egyszer használatos. ha valami szösz vagy kosz ráragadt felrakás előtt, akkor az onnan már kuka vagy felrakod, és azon a részen buborékos marad...

2018. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. jan. 24. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!