Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltöltőkártyás telefon...

Feltöltőkártyás telefon adategyeztetés nélkül?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terrorista, sem maffiózó. Azért volt eddig feltöltőkártyás telefonom, hogy ne tudjanak lehallgani és lenyomozni. Hogyan lehetne kiküszöbölni?
2018. jan. 24. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Na ennek fuss neki mégegyszer:

Hogy is szerezted azt a kártyát? És mért nem tudják lehallgatni???

2018. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
? ? ?
2018. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amíg nem volt adategyeztetés, addig nem tudták ki hasznája a simkártyát. Ezért voltam én is feltöltőkártyás, mert ott nem volt probléma, hogy meg kell adnom az adataimat. Most viszont minden simkártyát aktiválni kell.
2018. jan. 24. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:

nyugi ettől függetlenül bármilyen telót le lehet hallgatni, ha feltöltős vagy ha nem .

:D

de nem hiszem, hogy az ilyen átlag emberekre mint mi kíváncsiak lennének.. :D

2018. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudod kiküszöbölni. Illetve de. Egy megoldás van: Nem használsz telefont. Ha viszont szeretnél használni, akkor muszáj megadnod az adataidat.
2018. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Illetve még egy: külföldi SIMet használsz -olyan országbeli szolgáltatótól, ahol nem szükséges az adataidat megadni. Aztán roamingolsz a magyar hálózatokon...
2018. jan. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!