Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az én esetemben...

Szerintetek az én esetemben megéri mac-re váltani?

Figyelt kérdés
Mindig is ki akartam próbálni az apple ökoszisztémát, de eddig az iphone és appple watch páros nem győzött meg. Persze tudom hogy ez akkor lenne teljes ha mac-em lenne a jelenlegi lenovo gamer laptop helyett. Viszont az a tény hogy nincs elég tárhely és maximum egy 4 éves mac-et tudnék megvenni kicsit eltántorít.

2018. jan. 25. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Mindegy milyen Macet veszel, nem fogod megbánni. Jobb bármilyen más leptopnál. Még a régiek is.
2018. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, de nincs rendes tárhely és gari sincs.
2018. jan. 25. 17:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg ne vegyél, csak ha tudsz újat.
2018. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az új macbook pro 400 ezer ft 128gb-os ssd-vel, és abszolút nem bővíthető. Persze lehet hozzá venni egy NAS-t 50-ezerért+vinyó.
2018. jan. 25. 17:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem szükséges nas, egy hordozható külső vinyó is megteszi. Nekem Macbookon van minden, kivéve filmek. 1 terras külső vinyo, fele biztonsági mentés, másik fele pedig tárhely. Plusz nas-ra is biztonsági mentés.
2018. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor azt javasoljátok hogy vegyek egy zsír új macbook pro-t 400-ért. Ez által sokkal nagyobb értelmet nyer az iphone+apple watch páros?
2018. jan. 25. 18:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát te tudod, te pénzed... 400k nem kevés, főleg ilyen vásárlói szándékkal :D

De úgy, mint gamer laptop helyett, ne! Ha az a laptop valóban a gamer funkciót tölti be, akkor nem fogja helyettesíteni. Sem hardveresen, sem szoftveresen (nem is erre lett tervezve)


(Egyébként én az applet nem igazán kedvelem, túl korlátozott, nem nekem találták ki. Laptopomon is Windows/Linux párost használok felhasználástól függően és semmiképp sem váltanék.)

2018. jan. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van PC-m ami betölti a gaming eszköz szerepét. Azért vettem ilyen laptopot mert nem kellett hogy ultra hordozható legyen 8-órás akkuval, fontosabb volt az erős hardware. Ráadásul nagyon kényelmes hogy ezzel az eszközzel bárhol tudok játszani kisebb megkötésekkel, illetve baromi jó lanra is. Viszont jelenleg megvan a "nagy ökoszisztéma" 2 darabja és már csak egy mac hiányozna amiről lövésem sincs hogy megérne-e ennyi pénzt.
2018. jan. 26. 14:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg.
2018. jan. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!