Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meglévő előfizetés mellé új...

Meglévő előfizetés mellé új előfizetés kötése?

Figyelt kérdés

Új előfizetést szerettem volna kötni (telekom) és mellé kinéztem egy csúcskategóriás telefont.

A törlesztő nem lett volna eget rengető összeg,de jött a pofon:

Mivel még nem volt előfizetésem,így a telefon árának 30%-át ki kell egyösszegben fizetnem,vagyis 130 ezret.Természetesen ezt nem akartam.Azt mondta az ügyintéző,hogy meg lehet kerülni ezt a befizetést,ha kerítek egy olyan embert,akinek már van előfizetése,és aranykártyás.

A telefont megrendelte,azt mondta jövőhétig tudok gondolkodni.

Viszont van,amire nem kaptam választ.

Egyik családtagomnak a nevére meg tudnám csinálni.Neki van előfizetése,viszont még 1 évig köti a hűségidő (bár azt mondták,az nem számít).

Az ő nevére megy az előfizetés.

Nem lenne rá mód,hogy anélkül kerüljön át az én nevemre az előfizetés,hogy a teljes összeget ki kellene egyösszegben fizetni?

Illetve ő a meglévő előfizetésén lévő 1 év hűségidő lejárta után tudna kihozni telefont,vagy az új előfizetés 2 év hűségideje kiterjed az újra is?


2018. jan. 25. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:

"Viszont van,amire nem kaptam választ. "

Erre jó az ingyenesen hívható telefonos ügyfélszolgálat.

2018. jan. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a te nevedre sehogy nem fog kerülni


max köss előfizut teló nélkül és 6-8 hónap után vehetsz rá készüléket


de ne csússz a határidőkkel

2018. jan. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!