Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3-as készüléknek lehet...

Zsolti1997 kérdése:

LG G3-as készüléknek lehet ilyen hibája?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint 2 éves. Olyan hibája van már fél éve hogy hogy a kijelzőn lévő gombokból csak egy működik. Ha rá tappolok mindegyiket erzékeli(rezeg) de viszont a karika és a négyzet nem csinál semmit ha hosszan nyomom akkor is csak a négyzet hozz be egy menü lehetőget. A háromszöggel nincs semmi baj ezért tudom még használni. A beállításokban eltűnt a gyári visszállítás menüpont és ha a tetejéről huzom le az ujjam akkor nem mutatja a gyorsmenüsort. Ha PC-m hez USB-vel csatlakoztatom akkor fel kellene ugornia egy kis ablaknak amivel engedélyezni tudom az adatátvitelt a gépre de ezt sem hozza be. Play áruházban ha megpróbálok letölteni illetve frissíteni valamit annyit ír hogy letöltés függőben. Csak akkor engedi hogyha törlöm az áruház frissítését. Miután sikerült lefrissül magától és megint nem lehet letölteni semmit. Vannak olyan időszakai amikor gyorsan dolgozik és van amikor nagyon lassan. Garancia már nincs rá 2 évig lehetett volna. De másfél éve kijelzőcserés volt garancia nélkül. Esetleg valaki tudja hogy mi lehet a hibája ill. hogy házilag hogyan tudnám megoldani? A válaszokat előre is köszönöm.

2018. jan. 26. 01:26
 1/3 Alex Fly ***** válasza:

Első körben szoftveres gebaszra tippelek.

Én egy hardresettel ketdenék (nem a menüből).

Nekem nem volt G3, de a G2 esetén a kikapcsolt készülék hangerő le+ bekapcs gombjaival kellett játszani hozzá.

De a keresőben az "LG G3 hard reset" kifejezésre megtalálod a pontos metódust.


Ha a reset nem segít, akkor második körben újratelepíteném a rendszert -ha nem rootolt vagy módosított, akkor mehet a hivatalos út a PC Suite-en keresztül, ha bele lett nyúlva, akkor viszont gondolom nem kell magyaráznom, hogy megy ez...

2018. jan. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem mókolt vki a szoftverrel?
2018. jan. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megpróbálom azt amit mondasz. :) Nem mókolt senki. Ugy romlott el hogy rácsatlakoztattam egy smart TV-re és egyszer csak ujra indult és xar lett. :/
2018. jan. 26. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!