Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt bekapcsolhatom hogy ''...

Azt bekapcsolhatom hogy '' Fejlesztő lehessek''? Mire jó? érdemes bekapcsolni? Vagy jobb úgy hagyni ahhogy van? Ki lehet kapcsolni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 26. 19:29
1 2
 1/17 Szirty ***** válasza:
100%

Ha nem tudod mi az, akkor nem kell neked.

Fejlesztő attól nem leszel.

2018. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy neked szükség lenne rá. Ha csak bekapcsolod azzal még bajt nem csinálsz.

Kapcsold be, lépj be a menüjébe, aztán ha nem tudod, hogy mire jók az ott található dolgok, akkor inkább nem kapcsolgass át semmit.

Ha egyszer megjelent a fejlesztő menü a beállításokban, akkor az ott is marad, nem lehet kikapcsolni. Legalábbis én nem tudok arról, hogy ki lehetne.

2018. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hogy lehet kikapcsolni? ha már be van kapcsolva? tudom hogy nem leszek ettől fejlesztő. nem is ez volt a kérdésem hogy Bill Gates leszek tőle vagy sem
2018. jan. 26. 19:48
 4/17 A kérdező kommentje:
csak azt akartam kipróbálni, hogy az animációt 1x esrőle levenni 0.5 x ösre... evvel '' gyorsabbá'' tenni a telefont..
2018. jan. 26. 19:49
 5/17 A kérdező kommentje:
ápropó: ezt hívják root olásnak? hogy rootol-va van a teló? vagy ez nem az?
2018. jan. 26. 19:50
 6/17 anonim ***** válasza:

A root jog az teljesen más.

A fejlesztői menüben azt nem tudod megcsinálni amit akarsz.Legalábbis 6os android alatt én még nem láttam olyan funkciót fejlesztő menüben.

Szerintem neked rootolásra lenne szükséged, de az már keményebb dió.

2018. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

nem nem akarom root-olni. csak láttam egy videót a neten hogy fejlesztői-vel be lehet állitani hogy gyorsabbak legyenek az animációk a telefonnál..

a garanciában pedig az vann hogy root-olt készülék elveszti a garanciáját.. akkor ez most nem azt jelenti hogy rot-olva van.. mert hozzáadtam a fejlesztpi beállitásokat igaz?

android 7.0

2018. jan. 26. 20:00
 8/17 anonim ***** válasza:
Nincs rootolva. És a garid is megvan.
2018. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

köszi a segitséget. még 1 kérdés.. ez most nem veszélyes ? (ha nem nyomogom össze vissza) csak beállitom hogy gyorsabb animáció legyen 0.5x ös... és bekapcsolva hagyom?


vagy ha már kijött ez a funkció... jobb kikapcsolva hagyni? (a fülecskével ki be lehet kapcsolni a funkciót, lezárja a dolgokat benne)

2018. jan. 26. 20:06
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Beállíthatod..aztán ha a közeljövőben valami hibát észlesz ami eddig nem állt fent akkor kapcsold ki a fülecskével az egész fejlesztői menüt.
2018. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!