Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet áthelyezni az...

Hogyan lehet áthelyezni az adatokat SD kártyára?

Figyelt kérdés
Huawei P9 lite telefonom van, betelt a memóriája, a belső tárhelynél. Az SD kártya szinte üres, de én a világért nem jövök rá, hogy mégis hogyan tegyek át néhány cuccot. A régi telefonomon szépen, lazán megoldották, ki volt rakva egy csecse kis gomb, hogy áthelyezés SD kártyára, de itt a világért nem találom, úgy kb sehogy. Ha valaki ért a telefonokhoz, vagy neki is ilyen volt az tudna segíteni? <3 Műszaki analfabéta vagyok. :D

2018. jan. 26. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ma már "új" telefonokon csak kép, videó, zene mehet az sd-re.
2018. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én azzal is kibékülnék, ha azokat át tudnám tenni, de még arra sem ajáln fel semmilyen opciót
2018. jan. 26. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:

#1: és az alkalmazások bizonyos feltételek esetén.


Kérdező:

keresgélj, ott van az! Alkalmazások - Tárhely (droid 7)

2018. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Filekezelővel
2018. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Filekezelővel is próbáltam, ott odáig jutottam, hogy mindent megcsináltam az utasítás szerint, aztán végül valamiért mégsem. Keresgéltem- legalább egy órát rászántam, de mint mondottam vala nem értek hozzá. Próbáltam a képeknél, a zenéknél, odáig jutottam, hogy az sd kártyát tettem be alapértelmezettnek, vagy minek, de azon kívül, hogy újraindult semmi nem változott.
2018. jan. 26. 21:10
 6/8 Alex Fly ***** válasza:
@5: az, hogy a kártya az alapértelmezett tároló, azt jelentib hogy ettől kezdve adattárolásra azt fogja használni a telefonod. De azok az adatok, amelyek jelenleg a belső tárhelyen vannak, maguktól nem fognak áthelyeződni. Szóval fogod a kedvenc fájlkezelődetb a kívánt adatokat átmásolod az SD-re majd törlöd a telefonmemóriából. Vagy ha áthelyezést választasz (amennyiben a fájlkezelőd támogatja) akkor ez egy lépésben megy...
2018. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

PlayÁruházból-ból töltsd le az "App2SD"-t

Ezzel meg tudod oldani :D

2018. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alex Fly ***** válasza:

@7: ha pár fájl másolásával is gondjai vannak, akkor nem kellene ajánlgatni olyan appot, amelynek használatához egyrészt megfelelően partícionált SD-kártyát kell létrehozni, másrészt root jogosultsággal kell matatni a telefon fájlrendszerében.

Jobb a békesség...

2018. jan. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!