Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei mate 10 lite miért...

Huawei mate 10 lite miért csinálja ezeket? Messenger és led jelzőfény hibák.

Figyelt kérdés

Nem jelzi a felső led fény se a messenger üzenetet, se az értesítést!


Messengerből ha kilépek (nem kijelentkezek) akkornem kapom az üzeneteket, újra rá kell lépnem és akkor kapom meg őket sorra, de amint kilépek már semmi.



Esetleg valami beállítási gond vagy a készülék hibás? Már próbáltam állítani, de eddig semmi változás.


2018. jan. 27. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert mondjuk megvettél egy kínai fos gyártójú telefont! Gratulálok! A Huawei ipari huzlladék kínai telefonokat gyárt!
2018. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
82%

#1

Bár el kell ismerni vannak a Huawei-nek "semmirevaló gyártmányai" -igazából melyik gyártónak nincs?-,de vannak igenis jó készülékei... Nem kell leszólni semmit!

Neked milyen tökéletességed van,melyik MINDENHOL-MINDENBEN helyt áll?


(Elnézést,hogy vitát nyitok)

2018. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nemnyitsz vitát!

A kérdésem nem az volt,h jóvagy rossz telefont vettem e.

Nem tudom az első válaszolónak melyik a jó telefon? Samsung? Én nagyon nagy samsung "rajongó" voltam,mindaddig míg el nem romlott és nem javították garanciába az akkor 10 hónapos telefonomat,mindenféle sz@r indokkal. Rá pár napjra ismerősöm bevitte a leejtett és képernyő töröttjét amire nem volt biztosítás és díjmentesen megjavították neki.... a porszívom is samsung,motorhibás, 1 éves már volt szervízben de ugyanugy rossz.


Iphone? Ki erre sajnálja a pénzt ki arra, abbol ami az én elvárásaimat kielégíttené az 200 ezer felett van, na nekem annyit nem ér!


Másnak nem jó a huawei NEKEM IGEN, feleannyi baj nem volt vele,mint az alig egy éves samsungomnak , amiugyanugy középkatergóriás volt!



Soha nem értettem az ilyen hozzászólókat, ha nekem vaami nem tetszik továbbmegyek és nem akadok fent,mint egy óvodás!

2018. jan. 28. 15:23
 4/5 anonim válasza:
Ízlések, és pofonok...
2018. jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

# 1

Mindegyik telefont Kínában gyártanak idióta gyerek.

2018. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!