Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okosóra és telefon közötti...

NonaC kérdése:

Okosóra és telefon közötti kapcsolatnál mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A sztori az, hogy több hónapig tökéletesen működött minden, de egyik napról a másikra megadta magát a kapcsolat.

Több telefononnal is le lett ellenőrizve (android)

Az alkalmazás 4.3tól kompaktibilis.

Alapkészülék amin ment eddig: 6.0 (Doogee)

Próba: 4.4 (Akai) és 5.1 (Asus)


Jelenleg az Asus-on csatlakozik az eszköz, de a Doogee-n meg az Akain nem.


Még annyi, hogy olcsó kínai utánzat, nem márkás okosóra, de ebből nem kérek, hogy mert ezért, mert kb félévig tökéletesen működött.


Köszönök szépen minden segítséget!



2018. jan. 28. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyit bírnak ezek. Nekem ugyanez lett az 5000 forintos karpereccel (nem okosóra, hanem smart bracelet, valószínűleg neked is az van).
2018. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, az van

Miért bír ennyit? Érdekesnek tartom ezt.

2018. jan. 28. 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát mert szar kínai, azért. Nekem is egy fél évig bírta, aztán elkezdett megőrülni, magától léptetett a menüben, elindította a stoppert, a zenelejátszót, úgy, hogy hozzá sem nyúltam.
2018. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Meg az Asus-on működik. Ezért se tudom, hogy mi lehet a hiba oka ... Tanácstalan vagyok teljesen.

A Doogee is újra lett téve az előbb, de azon még mindig nem működik.

2018. jan. 28. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém az időt még tudja mutatni. A lépésszámláló is működik. De a zenelejátszót már nem tudom vele vezérelni, mert teljesen meg van őrülve. Valószínűleg egyébként a szoftverük a gyenge pontjuk ezeknek, nem hardveresen van gond velük.
2018. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az "óra" az működik nekünk is rendesen, csak az alkalmazással van probléma, hogy az egyik telefonon nem találja meg az órát csatlakozáskor a másikon pedig 2 mp alatt csatlakozik is rá.
2018. jan. 28. 15:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap délután fogta magát és jó lett. Nem tudjuk, hogy mi módon, de érzékeli az alkalmazás is az órát :)
2018. jan. 30. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!