Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5800xpressmusic telefonh...

Nokia 5800xpressmusic telefonhoz hogyan kell gps-t telepíteni?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek részletesen leírni!:D Vettem egy ilyen telót és azt hallottam, hogy lehet rá gps-t tenni és ha használom tök ingyenes.Szal mit honnan milyen szoftver kell hozzá(régebbi is jó vagy a lehető legfrissebb)
2010. jún. 6. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A NOkia Maps eleve rajta van a telefonon, és működik is ha elindítod. Kicsit lassan találja meg a műholdat, de amúgy jó. Viszont térképet szedni kell le hozzá, mert ami rajta van, nem valami részletes. Én viszont inkább a Garmin-t ajánlom, az sokkal jobb, rengeteg funkciója van. Ha a nokiaprogramok.hu-n utánanézel, ott van, h h lehet feltörni, h eredeti legyen és ingyenes. Nekem is így van és nagyon jó.
2010. jún. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletes az Ovi Maps is Kb 3 másodperc alatt talál műholdat, nekem tökéletes.
2010. jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fkris ***** válasza:

A Garminnal sokat kell sz@rozni,nem éri meg.

Annyi hogy leszeden a nokia oldalról a map loadert,azt feltolod az 5800-ra,majd feltszed az OVI Suit ot a gépedre

Rádugod a telót,majd pedig OVI Suit on keresztül leszeded a térképeket.

Mire én erre rájöttem,1 hete próbálkoztam.

Amúgy ha nem jelenik meg a "Térképem megny." ikon az OVI suite job oldalán,kattintgass az ott lévő gombokra,1X majd eltűnnek,és megjelenik majd a Térképek megnyitása.

Onnan tudsz leszedni hangutasítást is.

2010. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
KERESS VISSZA A KÉRDÉSEK KÖZÜL MÁR VAGY 10SZER LEÍRTAM!!!!
2010. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a Garmin a legjobb, megéri szarozni vele
2010. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fkris ***** válasza:
Lehet hogy a legjobb,de sok verzió kifagy:S
2010. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet, de nekem tökéletesen működik.
2010. jún. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!