Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincsen semmilyen ingyenes...

Nincsen semmilyen ingyenes zene alkalmazás iphonera? Sajnos megszűnt a tubify is ahogy lattam és mar nem találok semmilyen jót.

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan legyen ami ingyenes letöltom és megy net nélkül is és klippel együtt van.. lehetséges hogy van meg ilyen alkalmazás? Előre is köszönöm :)

2018. jan. 29. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Nektek miért lenne ingyenesen?

Fizessetek csak, ha ájfont vettetek.

(húú de le leszek pontozva)

2018. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amit írsz az rosszindulatú trollkodás, semmi más, nem is értem, miért nem tartod meg magadnak az efféle "válaszokat".


Létezik, ott van rajta gyárilag. iTunes-szal, vagy valami jobb alkalmazással (Windows-ost nem ismerek, de biztosan van) offline lehet rá zenét/klipet másolni. Az iTunes ingyenes, annál többet tudó alkalmazások általában nem, de olyan nagyon sokba nem kerülnek.


Nem iOS-en annyival egyszerűbb a helyzet, hogy simán PC-n mappaként látod a zenekönyvtárat, és úgy másolod át.


Mindkettő ingyenes, és net nélkül megy, sok különbséget én nem látok.

2018. jan. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alex Fly ***** válasza:
Ha jól tudomb gyárilag fel van telepítve. "Zene" néven keresd...
2018. jan. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 válaszoló: nem pontozlak le nem vagyok gerinctelen :) viszont kedves vagy de ez egy csere telefon nem vettem hanem a BB-et cseréltem el erre ugyanis vagy erre cserélem el vagy egy no name márkás telefonra :) puszi pacsi! Ja és ez a telefon több kint 2 éves szóval kb 50k-t ha ér mar Bocsika:)) attól függetlenül imádom és szuper telefon :)

Többieknek köszönöm és a “Zene” alkalmazást mar próbáltam az volt az első de nem jött be :)

2018. jan. 30. 21:35
 5/7 anonim válasza:
Az iphone még több, mint 2 év után is többet ér, mint egy vadiúj fosdroid, én a 2 éves használt iphonet vettem 82 000-ért. Még jò, hogy megérte, össze sem lehet hasonlítani a szarsunggal és társaival, de hát irigyek mindig is voltak és lesznek is.🖕🏻🖕🏻
2018. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Keresd az Imusic-ot az AppStoreban. Az applikáció keresőjében rákeresel a zenére mint YouTube-on,aztán megvárod míg a zene betölt a végéig,van egy csillag többszög amivel kedvencek köze rakod,de azután miután betöltött a zene teljesen a végéig,és aztán internet nélkül is hallgathatod.

Itt az app logója:

[link]

2018. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Így igaz szuper telefon nem bántam meg a cserét :-)

Nagyon szépen köszönöm a rendes válaszokat!

2018. márc. 1. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!