Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, ha a telefonom...

Mit csináljak, ha a telefonom szoftverfrissítés közben folyamatosan ki-be kapcsol?

Figyelt kérdés
telefonom felajánlotta, hogy lehet frissíteni a szoftvert. Rá is mentem, és elkezdte frissíteni. egy csíkon mutatta, hogy hol tart a frissítés. Ráraktam töltőre, mert 22 %-on volt, amikor elkezdtem frissíteni, szóval nem akartam, hogy lemerüljön frissítés közben. Játszottam a számítogépemen, és a telefonom mellettem volt. Észre vettem, hogy folyamatosan kikapcsol, aztán kb 1 perc múlva pedig bekapcsol, és ez így ment végig. Reggel 9-kor kezdtem el frissíteni, és végig töltőn volt. 17-kor is még ezt csinálta, hogy folyamatosan ki-be kapcsol. leszedtem a töltőről, visszadugtam, kikapcsoltam, aztán bekapcsoltam, de semmi sem történik, ha felrakom töltőre, és akkor meg egy idő után a frissítési állapotot mutatja, szóval a telefonomat sem tudom használni, mert nem léphetek be. Mit kéne ilyenkor csinálni? Mit tetter rosszul? (Androidom van)

2018. jan. 29. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem olvastad el előtte az utasitást.?

"Töltsd fel és húzd ki a töltőt.

A készülék többször újra indul a telepités során. "

Ezt irja , és ez elég egyértelmű.

2018. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké, tévedtem, de ha most felakarom tölteni és utána levenni, akkor amikor felteszem utána 1 perc múlva bekapcsol a telefonom, és elkezd frissíteni. (az én telefonom olyan, ha teljesen lemerült, és felteszem töltőre, akkor amikor eléri a 8-10 %-kot, akkor magától bekapcsol.
2018. jan. 30. 06:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ugyebár frissítés alatt nem tölt a telefon, emiatt is írja ki, hogy legalább xy százalék legyen a töltöttség. Ha meg közben lemerül, akkor gáz van.
2018. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Mit nem értesz az 1. válaszon? Leirja .
2018. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha szerencséd van még szervízben meg lehet menteni.
2018. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szoftver frissítésnél legalább 50%-on kell lennie az akunak!
2018. júl. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!