Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az S9, S9 + modellek megjelené...

Micsinai kérdése:

Az S9, S9 + modellek megjelenésével, mennyire fog lemenni az S8 modellek ára?

Figyelt kérdés
Telefont terezek vásárolni telecom előfizetéssel, 2 év hűségidővel és kamatmentes részletre. Megéri várni amíg bejönnek az S9-es modellek és azok közül választani, vagy most az S8-as modellek közül...vagy várni amíg bejönnek az új modellek és esetleg nagyobb árzuhanás várható az S8-as modellek terén?
2018. jan. 30. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Két év hüséggel a legdrágább lesz a készülék.

Számold ki mennyit kell ki fizetned ennyi idő alatt.

2018. jan. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam, és igazából a telefon készülék még így is 10 ezer forinttal olcsóbb lenne. A szolgáltatás, a telefonálás, a mobiladat meg korlátlan ami meg amúgy is kell. Tudom hogy összegezve nem olcsó, de részletre mégis könnyebben esik a pénztárcámnak, mint egybe kifizetni ezt az összeget. Készüléket meg 3-4 évente szoktam váltani.
2018. jan. 30. 08:34
 3/7 A kérdező kommentje:
De a kérdésre a válaszod?
2018. jan. 30. 08:35
 4/7 anonim ***** válasza:

első, ilyen baromságot minek kell írni?


konkrétan a jelenlegi szerződésem megújításával 55ezer ft a Telekomnál


kérdező:


S8 már most is kapható sufniboltokban 160ért, várhatóan ekörül fog lemenni március április környékén a normál üzletekben

2018. jan. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt az akciót láttam én is még pár héttel ezelőtt...már bánom, hogy nem akkor vettem meg...
2018. jan. 30. 09:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá pézed minek akarsz ilyen kaliberű telefont de most komolyan
2018. jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretem ismételni önmagam...Megtehetném, hogy kifizetek érte ennyit de mint mondtam, jobban esik havi szinten 10-15 ezer forintot kifizetni érte mint egybe 200 ezret. :)
2018. jan. 31. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!