Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Abban szeretnék segítséget...

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy a Xiaominak van olyan telefonja, ami 5.5"-nál kisebb? Ha igen melyik az? (A "Google a barátod" mondatokkal ne próbálkozzatok. )

Figyelt kérdés

2018. jan. 31. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Redmi 4x az pont 5 colos
2018. jan. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Annál kisebb nincs ?:) Anyának lenne,jó minőségű,de olcsó telefont szeretne,nekem 5.5" van,arra aztmondta hogy nagy Neki,az előző telefonjához képest..:(

Köszönöm a gyors válaszodat, és segítségedet!:)

2018. jan. 31. 09:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi2/Mi2A/Mi2S ezek 4,2-esek csak sajnos baromi régi modellek és ritkán fordulnak elő a használt piacon.
2018. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Xiaomi Redmi 2 Pro az 4.7".
2018. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tinydeal-on a DOOGEE X3.

Az 4.5 " és 16000 ft. Kinából hozzák, áfával egyött kb 20000.

2018. jan. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5. Vagyok. Most látom hogy Xiaomit keresel.

Pedig a keresőt használd.

Ird be hogy Tinydeal, majd az Overseas direct-re .

Ott megtudod keresni a Xiaomi redmi 4x.

Ez most 40000 ft alatt van, 5 "-os telefon.

Ingyen házhoz szállitják.

2018. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát!:)

Igazából Anyának kéne,és azért keresek kisebbet,és azért a Xiaomi-t írtam elsősorban,mert tudom,hogy ez az Androidos tekefonokbol megbízható,nem kezd el lefagyni 1-2honap után,és nincsenek ilyen bajai,és még árban is aztmondom hogy jók! De ha véletlen az a telefon is ilyen,amit írtál,akkor nekem az is tökéletes,csak ne kelljen két havonta szervizbe vinni,ez lenne a lényeg :)

És köszönöm a válaszokat! Sokat segitettetek!:)

2018. febr. 6. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!