Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új HUAWEI P10 lite telefonba...

Új HUAWEI P10 lite telefonba véletlenül bekapcsolt állapotban tettem bele a simkártyát, tönkre megy?

Figyelt kérdés
Az útmutató azt írja, hogy ne tegyük bele a simet bekapcsolt állapotban, én marha meg először kis is kapcsoltam csak aztán valamiért újra bekapcsoltam, ugye élmény a fény egy idő után, és mivel nem figyeltem oda véletlenül úgy helyeztem bele, hogy bekapcsoltam maradt. El fog romlani emiatt a készülék? Nem hiszem el, hogy ilyen nyomi vagyok :(
2018. jan. 31. 19:41
 1/3 A kérdező kommentje:
*elmegy a fény, *bekapcsolva maradt
2018. jan. 31. 19:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem te a világnak abba a 0,0001 ezrelékébe tartozol, amelyik elolvassa a készülékhez mellékelt útmutatót.

Felismeri a sim-et? Nyilván fel. Kért kódot? Nyilván igen. Van jel? Persze hogy van. Mobilnet (ha van a csomagodban) van? Persze hogy van az is ha volt eddig.

Mi egyéb baja lehet ezen kívül? Semmi.

Persze lehet ezer más baja, ha leejted, azért egy normális tokot, tempered glass kijelzővédőt javasolnék mellé, ha még nincs.

2018. jan. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

semmi baja nem lesz


csak azért van leírva a használatiba ennyi baromság, hogy védjék magukat, ne kelljen minden hülyeség miatt 3 munkanapos cserével zúzni a készletet

2018. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!