Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jelez a telefonom,...

Miért nem jelez a telefonom, ha e-mail érkezik?

Figyelt kérdés

Természetesen be van állítva, hogy jelezzen :)

Fontos e-mail, be is van csillagozva (gmail).

És még az is érdekes, ha kapok egy nem fontos üzenetet, néha jelez.

Az utóbbi időben egyszer csipogott a fontos üzinél is, pont akkor amikor a kezembe vettem, pedig az üzi már percekkel előbb megérkezett!

Miért van ez?


2018. jan. 31. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém egyben jelzi az összes üzenetemet, mikor felgyűlt egy pár, vagy mikor megnyitom a postámat, pedig minden lehetséges helyen beállítottam az értesítéseket. Úgyhogy engem is érdekelne a válasz.
2018. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is gond volt mimdig a gmail klienssel,ezért beállítottam a telefonon lévő "sima" email klienst, ez 5percenként ránéz jött e email. Azóta minden emilem megjön.
2018. febr. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és azt hogy kell? :)
2018. febr. 1. 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdés az hogy milyen telefonod van és van e rajta email program.. /általában van, mert aki nem gmailt akar használni annak is legyen/

Elindítod a progit és beállítod gmailre..felh/jelszó a többi beálltást általában automatikus ha gmailről van szó mint küldő szerver beállításai stb.. semmi bonyolúlt nincs benne

2018. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A szinkronizálás gyakoriságát állítsd öt percre. Nálam naponta beállítás van reggel és este.
2018. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a "gmail szinkronizálása" ki volt kapcsolva. Ez mit jelent? És hogy "ennyi nap leveleinek szinkronizálása"?
2018. febr. 1. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!