Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek sérült a telefonom?

Szerintetek sérült a telefonom?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptam egy Iphone 7-et (nagyon ritkán kapok telefont, az előzőt is 4 év után sikerült leváltani, szóval nem az a sznob fajta vagyok) és véletlen az asztalról leesett a párnázott székre, onnan pedig a fapadlóra, háttal lefelé. Volt rajta egy elég vékony gumi tok is. Minden ugyanolyan, mint eddig, pont olyan gyors. Szerintetek a belső szerkezete sérülhetett, vagy már annyira erősek ezek a telefonok, hogy ez meg sem kottyan a már? Rosszul érzem magam, mivel nagyon meg szeretném becsülni. 17/L

2018. febr. 1. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Működik rendesen? Ha igen, akkor örülj és használd ha nem, akkor meg vidd szervízbe. Ha később derülne ki, hogy probléma van vele, akkor később vidd szervízbe.
2018. febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha működik akkor szerintem nem sérült. Meg nem is magasról esett le.
2018. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is iPhone 7em van,sikeresen kirúgták a kezemből a fa padlóra a zsír új telefont,gumi tokban üvegfóliával,de a kamera "lötyögésen" (azaz a kamerát ha megkopoktatom zörgő hangot ad) semmi baja nem lett,és a kamera is hibátlanul működik,a kamera "zörgés" pedig iphoneoknál gyakori :)
2018. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!