Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s8, milyen...

Samsung Galaxy s8, milyen negatívumokat tudnátok mondani a telefonról?

Figyelt kérdés
Eddig elég sok jót olvastam róla, de semmi se lehet tökéletes? Szóval melyek a főbb negatívumok a telefonnal szemben?

2018. febr. 1. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez az edge design-os telefonok nem jöttek be sosem. Az s8 még úgy ahogy elmegy, viszont én eléggé ki vagyok élezve a "védelem" szóra.

Az Isten se gyárt arra a telefonra neked egyetlen egy normális üvegfóliát se, ami mindenhol takar, mindenhol illeszkedik rendesen, és nem ront a a kijelző érzékenységén. (Vagy ha tokkal használod, akkor fellöki).

És egy ilyen árú telefont nem török/karcolok meg melegszívvel.

A mostani s7-emmel is ez a gond, pedig flat kijelzős, de mégis van egy akkora kis hajlás benne, ami lehetetlenné teszi hogy a telefon fóliával is szépnek nézzen ki...

Azért jó ha ezzel is tisztában vagy, ha én ezt tudom az s7-emről, akkor lehet más készüléket veszek mert nekem ez fontos. De kinek mi, lehet te egyáltalán nem használsz tokot/fóliát majd rá.


Mást nem nagyon tudnék kiemelni, nekem szoftveresen nincs vele semmi bajom, még a design-al sincs a fentit leszámítva.


Viszont még észrevettem, hogy elég könnyen beleégnek a pixelek a kijelzőbe. Eddig minden használt s8 ami a kezembe volt, annak mindegyiknek bele volt égve valami a kijelzőjébe, amit leginkább fehér háttérnél veszel észre. És NAGYOON zavaró. Nem tudom mitől lehet, lehet csak azért mert a gazdája nem vigyázott rá. Ha valami "tömegbaleset" lenne akkor már biztosan hallottunk volna a samsung felől, szóval az is rendben.


Ezeket a kényes dolgokat leszámítva nem hiszem, hogy lenne bármi más negatívum.

2018. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Engem az eléggé zavar, ha egy telefonnak nincs alul gombja. Na az S8-nak nincs.

És nagyon könnyen eltörik, ha leejted (tapasztalat :D), mivel lekerekített a széle, így a tok dem tudja megvédeni.

2018. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
A galaxy egy forintot nem ér.... Huawei vagy Xiaomi
2018. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!