Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendszerfrissités után gyenge...

Rendszerfrissités után gyenge wifi. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Vásároltam használtan egy mobil-t. Hazahoztam, kipróbáltam, minden működött rajta. Gyorsan megtalálta a wifit, rá is csatlakozott, minden jó volt. Estére meg hirtelen megzavarodott. Ledobja a wifi-t, pár kb-el tölt csak. És minden hálózaton. A mobilnet jó. Aztán visszaálitottam a gyári beálitásokra, ezután rendbe jött. Majd később előjött ugyanez a probléma. Ha wifi- chip-el lenne a gond szerintem egyáltalán nem ment volna.

Köszi előre is a segitséget!



2018. febr. 2. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a telefon pontos tipusa?
2018. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen telefonról van szó?
2018. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Lenovo s90a. A 32gb-os verzió.

Leltem a neten angolul valamit irnak rola, de meg forditoval sem igazan jovok ki belole

2018. febr. 3. 00:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Sok mindent nem tudsz csinálni.

Megpróbálhatod:

A wifit amire csatlakozol azt törlöd,elfelejted aztán indísd újra a telefont és csatlakozz rá.

Amúgy azt is irtad hogy tőlt csak lassan.

Szóval rá megy a wifire vagy nem mindig?

2018. febr. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rámegy de nem mindig. Aztsn ledobja. Egyszer rendesen tolt, maskor nem. Telyesen onallo eletet el
2018. febr. 3. 09:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Csodálkozol? Ilyen telefonnál? A Lenovo évek óta nem tud jó telefonokat gyártani. A Lenovo laptop gyártásban nagyon jó... Dobd ki azt a hulladékot, és vegyél egy normális telefont.
2018. febr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kuldj penz-t legalabb egy 6s-re es a lenovo egybol repul a kukaba.
2018. febr. 3. 12:36
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Dolgozzál, és lesz pénzed, és nem ilyen telefonod lesz. Jótanács.
2018. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az meg van. Abbol vettem.
2018. febr. 3. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!