Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom megoldani, hogy a...

Hogy tudom megoldani, hogy a fideszesek ne találjanak meg a hülyeségeikkel?

Figyelt kérdés
Mostanában elég gyakran kapok fideszes hívásokat, ahol magyarázzák a sok baromságot és ezt le szeretném tiltani. Hogyan lehetséges? 30-as vagyok. A válaszokat előre is köszönöm.
2018. febr. 2. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, engem még egyszer sem hívtak. Valahol nyilván megadtad a telefonszámod, ahol nem kellett volna.

Szintén 30-as.

2018. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Érdekes, engem még egyszer sem hívtak, ahogy az ismerőseimet sem.:-) Nem lehet, hogy valaki trollkodik veled?
2018. febr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem trollkodnak, mert hangfelvételről megy a hívás. De így is nagyon idegesítő a sok sületlenség amit összehordanak.
2018. febr. 2. 22:55
 4/8 anonim ***** válasza:
És hangfelvétellel nem lehet trollkodni? Egyébként van egy igen hatásos módszer: megszakítod a hívást.:-)
2018. febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minek hallgatod meg? Egyetlen szóból kiderül, hogy mi az, és már csapod is le a telefont. Lehet, hogy azt is érzékelik, hogy ki mennyi ideig hallgatta őket, és ha rögtön leteszed, kiveszik a számod. Amúgy praktikusan nem lehet letiltani, egyszer bekerültél valami adatbázisba, ami azt se tudod, hogy kié.
2018. febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hívás automatikus elutasítása.
2018. febr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Például letilthatod az ismeretlen bejövő hívásokat.
2018. febr. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy írják, miért nem nyomod ki rögtön?
2018. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!