Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha letiltottam valakit a...

Ha letiltottam valakit a messengerbe de már elvileg feloldtam akkor miért nem tudok írni neki még mindig?

Figyelt kérdés

Letiltottam valakit a messengerbe,aztán ha le van tiltva van a neve mellett egy i betű,ha rámegyek ottvan hogy feloldás,rákattintok ottvan hogy xy üzeneteinek feloldása és ha az kéken van mellette a pötty akkor még le van tiltva de ha szürke az egész az van irva oda h tud üzit kuldeni nekem..de viszont ugy van most h szurke a pötty és megis ottvan elotte h feloldas

Vagy akkor talan ő is letiltott? Bocsi ha kicsit bonyolult.



2018. febr. 3. 14:02
 1/4 anonim válasza:
100%
Lehet hogy ő is letiltott
2018. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat epp ezaz hogy nembiztos csak mivan akkor ha az en messengerem szar es meg mindig ugyanugy levan nalam tiltva.. pedig frissitettem is mar meg le is toroltem aztan ujra telepitettem szival nemtudom. De inkabb remelem h o tiltott le minthogy az en messengerem szarakodjon.
2018. febr. 3. 14:51
 3/4 anonim ***** válasza:
írj rá gépről fb-on keresztül és ha ott se tudsz, akkor valszeg le van tiltott, de gépen is megnézheted, hogy neked le van-e még tiltva.
2018. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Geprol is neztem mar ott se kuldte el az uzim,de megtudtam mar h o tiltott le utana de mar feloldott szoval minden jo :)
2018. febr. 3. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!