Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom lefagyott, mit...

A telefonom lefagyott, mit tegyek? IPhone 5S

Figyelt kérdés

Elkezdtem elindítani a youtube-ot, majd feltűnt, hogy már jó ideje a fehér hátteret, meg azt a piros "play" gombot mutatja, ezért elkezdtem belőle kilépni (sokszor megnyomogatni a középső gombot), aztán csak a hátteremet mutatja, de azt is nagyon elhomályosítva. Ha a középső gombot lenyomom, ezt az elhomályosított hátteret mutatja. Próbáltam már magamat hívni a tesóm telójával, de nem tudom se felvenni, se elutasítani a hívást, mert ugyanezt a hátteret mutatja.

Ergo csak két gombot tudok nyomogatni, a középsőt, és amivel lezárnám a telefonomat. És csak a homályosított hátteremet mutatja.

Ilyenkor van valami trükk? Csak mert ki se tudom kapcsolni. Menjek a szervizbe?



2018. febr. 4. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyomd hosszan a kikapcsoló gombot, amíg kikapcsol.

HA nem megy, akkor nyomd hosszasan egyszerre a kikapcs és HOME gombokat (addig tartsd nyomva, amíg nem kapcsol ki, vagy nem indul újra a telefon)

2018. febr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, sikerült!:)
2018. febr. 7. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!