Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történhetett a Samsung...

Mi történhetett a Samsung Galaxy A5 2017-emmel?

Figyelt kérdés

Fél éve van meg. Egyedül a Messenger, és a Facebook van rajta semmi más. Iszonyatosan belassult! És lefagy.

Az applikációk között "/haldoklik"/.



2018. febr. 4. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Facebbokot törölt le meg messenget facebook litet tegyél fel messenger litet telepitset
2018. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Adatok lementése és mehet a hard reset.
2018. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a hard resetet és semmit nem segített. Akkor igaz a mondás, hogy a Samsungok fél évnél tovább nem tartanak.
2018. febr. 4. 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez sajnos úgy néz ki hogy igaz.
2018. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Facebook litet telepitsetfel
2018. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Garanciális szervizt próbáltad?
2018. febr. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem már most lesz hogy 1 éve van meg,semmi baja,ugyanolyan gyors mint amikor kivettem a dobozból..:)
2018. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is ez volt volt egy ICE 3mas telóm (ingyen kaptuk hosszú lenne!) Fél évig használtam ahhoz képest hogy mijen olcsó tele gyors volt február környékén eltetem és inkább tableteztem mikor újra elöveten úgy belasul hogy még hívni is alig lehetett vele! Ez kb 3 éve volt azóta már volt pár másik (ijen telóm voltak :valami nyomkodom tán Nokia ,Sony, dooge LG G3 ,Samsung a valamennyi ,ICE 3, bluboo , mi note 3 , és most redmi 4 Prime és a bluboo ami szervizbe van töltés gondal
2018. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!