Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gépről Iphone-ra zene?

Gépről Iphone-ra zene?

Figyelt kérdés
szóval az van hogy az utobbi pár hónapba sokat küzdök a zene át másolással most le töröltem minden zenét telómról 1316 zenét kéne vissza raknom , de eddig is mindig azt csinálta hogy a felét nem másolta át azt írta rajta van de közbe még se meg minden féle varázslatok amire több iphone tulajdonos barátom se jött rá ! szóval hogy tudnék át rakni telóm 1316 zenét ugy hogy mindegyiket át másolja és mindegyiket tudjam hallgatni ...

2018. febr. 5. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Kijelölöd, áthúzod, szinkronizálod. Ilyen sok állománynál van olyan, hogy többször is kell szinkronizálni. Ezt nem tudta egyik iPhoneos ismerősöd sem???
2018. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
régebben csak rá dugtam a gépre a telót itunesba készüléknél zenébe behúz rá tölti és hello szia... azóta be se engedi oda huzni sok módszerrel probálkoztam már nem jön össze neked mi van a beállításokban mit pipáljak be lehet valamit be kéne állítani mert itunes-t is újra raktam már a telóm is és a gépem is és semmi megoldás :D
2018. febr. 5. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, ezt nem írtad, hogy be sem engedi húzni! Csináld azt, hogy keress egy olyan mp3-at, ami előtte nem volt rajta a telefonon. Húzd be azt, és szinkornizáld. Utána elméletileg fogja engedni a többit is. Ez egy ilyen hülyeség a iTunesnál, hogy megjegyzi a korábbi zenéket, és néha úgy veszi, mint ha már rajta lenne.
2018. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pontosan hova húzzam be ? mert a zene mappába nem engedi
2018. febr. 5. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Ide:


[link]

2018. febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oda se engedi
2018. febr. 8. 15:41
 7/7 A kérdező kommentje:
fogtam aztán át szinkronizáltam gépről mindent gépen music mappába beraktam a zenéket aztán itunesban dalok és zene majd zene szinkronizálás csak így engedte remélem így át ment minden hibátlanul
2018. febr. 8. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!